Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob custom (2009)

Vlastník pankac2013
Vloženo 29.8.2017
Aktualizováno 26.12.2017

Trochu upravený Fat Bob a myslim, že ty změny mu rozhodně neuškodily.

První dojmy - Tak předně nikdy předtím jsem Harley Davidson neměl. přesedlal jsem z Vulkána,což byla podle mě v tu dobu skvělá motorka, ale pak jsem si sedl na Harley a všechno se v tu chvíli změnilo.Asi nejsem sám, kdo to takhle zažil.Je to prostě absolutně něco jiného, než motorky z Japonska.Harley cítíte každou částí těla, když na něm sedíte.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě je to zlatá střední cesta,blbnout i cestovat v jednom 😂

Harley Davidson, z počátku jsem netušil ještě jaký typ,jsem chtěl od začátku,co jsem začal jezdit,ale musel jsem se k němu,hlavně finančně teda,dopracovat.Jezdit jsem chtěl,tak jsem kupoval levnější mašiny a při tom šetřil. Levnější pak prodal,koupil dražší a zase šetřil.Moje třetí moto už je tahle kráska.Splnil se mi sen. Původně jí měl ve vlastnictví kamarád mého kamaráda,takže jsem měl možnost si jí vyzkoušet než jsem se rozhodl jí koupit,ale to rozmýšlení nebylo moc dlouhé.Moc se mi líbila. Původně v černé mě naprosto okouzlila.Je to hrozně hravá mašina,moc dobře se mi ovládá, celým tělem prostupují vibrace a při jízdě zapomenu na všechno kolem.To by téhle zábavy měl být asi účel. Každý stroj má mouchy, ty ale vlastník snadno přehlédne, přizpůsobí se. Ani nikdo z lidí není dokonalý. Nebudu tu chrlit jak je ta motorka v čem kurva nebo v čem je skvělá, bez tak by to bylo zkreslené, protože jsem do ní zamilovanej 😉 a hlavně, kdyby mi něco extra vadilo, nekupoval bych jí. Vyhovuje mi co se týče jízdy , ovládání, je pro mě pohodlná,vydržím na ní dřepět celé dny. Baví mě jako dost.Trochu jsem si ji nechal upravit, předělat lak,vlastně celková nynější vizáž, je úplně jinde, než když jsem kupoval😉

DOCTOR666
DOCTOR666 napsal 11.01.21 v 22:03

mazlik,snad se k HD taky jednou dopracuju,tak hodně šťastných kilometrů

michal-vtx
michal-vtx napsal 13.10.18 v 22:29

Maxim
Maxim napsal 26.12.17 v 11:13 10b.

Takhle přesně bych chtěl aby vypadal HD ,co bych si někdy kupoval👍

Vladimir112
Vladimir112 napsal 25.11.17 v 23:09 10b.

Krásná motorka,přeji mnoho pohodových kilometrů

vitik
vitik napsal 08.09.17 v 11:06

takhle možná měl FAT BOB vypadat z fabriky. Ten zadní blatník je takto mnohem hezčí.