Yamaha TDM 850 (2001)

Vlastník Bear8
Vloženo 5.3.2013
Aktualizováno 20.5.2013

Dlouho jsem se rozmýšlel jakou motorku koupit, až vyhrála TDM 850. Je to univerzální moto a tak nějak se mi líbila pro moje klidné vyjížďky.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Dobré chování a staroslivost, tedy nemohu si na nic stěžovat.

První dojmy - TDM je pohodlná motorka, která se také dobře ovládá. Po první projížďce nebolela záda, necítil jsem žádné vibrace, prostě pohoda. Motorka mi padla nejen do oka, ale i do ruky. Všechno jde tak nějak přirozeně a také výkonu je pro můj styl jízdy dostatek.

Po koupi motorky jsem nechal udělat rovnou servis a připravit ji na sezonu. Při převozu jsem musel sundat plexi a při zpětné montáži jsem hned jeden šroubek zničil. Stavil jsem se u dealera Yamahy v Brně a tam ho měli na prodejně. Zdá se, že servis a díly budou dostupné, ale doufám, že je nebudu moc potřebovat. Zatím jsem toho moc nenajel, ale motor táhne krásně od spodu. Stačí jemně přidat a motorka jde za plynem i při zařazeném vyšším kvaltu. Brzdy brzdí dobře, ale nejsou zbytečně ostré. To ostatní se uvidí časem.

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 29.03.13 v 18:59

Gratuluji k výběru motorky a přeji hodně pohodových kilometrů

Sidonius78
Sidonius78 napsal 06.03.13 v 23:57 8b.

správný výběr