PROFIL MOTORKY

Ducati 749 (2006)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník 123ps
Vloženo 2.3.2013
Aktualizováno 18.4.2016
Zobrazeno 6 784x
HODNOCENÍ PROFILU OD 80 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.8

Popis motorky


Konečně je doma, vysněná, dlouho očekávaná, skvělá...

Více fotografii

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Ducati ST4 S: Bylo to spíše z nouze a nedostatku pěkných 749, i když musím říct, že ST4S je super parník, není to prostě 749...

První dojmy - První dojmy z krátké projížďky jsou takové, že mi motorka sedne jak ulitá, dokonce se na ní cítím líp a přirozeněji, než na Suze, kterou jsem měl minulou sezonu. Vše pasuje perfektně, akorát v zrcátkách je vidět kulový, ale s tím jsem tak nějak počítal:-)

Motorku bych doporučil pro - Jen pro fandu značky! Kdo to nebere srdíčkem, toho nemusí nadchnout.

Doplňky na motorce - Přítlačák, pružiny, misky, kryt spojky EVR, kryt pastorku EVR, krytky rámu Ducabike...

Recenze

Pořád jsem nemohl na nic pěkného kápnout, dokonce jsem uvažoval, že bych zkusil ST4. Naštěstí se mi podařilo sehnat skvělý kousek, s minimem najetých km a ve skvělém a původním stavu. Předchozí majitel se dobře staral, rád jsem ho poznal a tímto mu děkuji. Když jsem ji viděl u něj v garáži, hned jsem věděl, že je to ta pravá.

02/2013 Po krátkém vyzkoušení můžu říct, že motorka je tvrdá, přesná, skvěle ovladatelná, výborně brzdí, nelíbí se jí jízda v nízkých otáčkách. Taky je fajn to vyhřívané sedátko
Plánuji nějaké doplňky, otevřené víko spojky je jaksi povinnost, pružiny, misky, možná přítlačák, ale nechci to moc přehánět, protože tahle kráska je úžasná už v sérii a není ani třeba ji vylepšovat nějakýma pičičandama!
Jo a taky už vím, co je to mít hubu od ucha k uchu. Dnes jsem se byl ukázat kámošovi, co s námi jezdí a celou dobu jsem se tlemil jak vemeno, jsem zkrátka šťastnej, že ji konečně mám doma!

04/2013 Tak máme spolu za sebou pár stovek kilometrů a můžu přidat krátké hodnocení...co napsat, motorka přesně pro mě, v zatáčkách pocit obrovské jistoty díky skvělému tuhému rámu, perfektní brzdy a podvozek, bez zbytečných stabilizací, ABS a hlídání a hlášení toho, jestli si zrovna teď můžu uprdnout, což jsou věci, které ocením spíš v rodinném voze než na motorce S trochou nezbytného respektu a pocitem, že mě může za každou chybu nakopat do zadku. Spotřeba se šplhá někam k osmi litrům, což při objemu nádrže 15,5 l. není na moc ujetých km. Pokud se mi podaří občas zařadit pátý nebo šestý rychlostní stupeň a moc za to netahám, dá se jezdit i za míň, ale kdo by to řešil a hlavně, když otáčky spadnou pod čtyři tisíce tak mi sama říká: "Hele buď za to pořádně vem, nebo raději slez, přece jsi mě nepořizoval na takový cmrndání". Ještě nemá ráda popojíždění po městě a já vlastně taky ne, tolik toho máme společného Takhle jsem si ji vysnil a přesně plní mé očekávání!

Více v deníku.
Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Normik
Normik napsal 14.08.19 v 08:56 10b.

Krásná

Taliján
Taliján napsal 26.09.17 v 21:40 10b.

Mas to krasne nalesteni, fakt super. za me jasna 10

Tomas_
Tomas_ napsal 03.07.16 v 10:09 10b.

Moc pěkná 749 - .

břídil
břídil napsal 04.06.16 v 09:53 10b.

Na živo je ještě krásnější. paráda

Luc_22
Luc_22 napsal 05.04.16 v 13:45

božíí, super vkus

Více komentářůTOPlist