Ducati 749 (2005)

Vlastník michal.sabo
Vloženo 15.4.2017
Aktualizováno 7.4.2018

Superbiková klasika v menší kubatuře. Dva roky jsem nejezdil, tak zkusím, jaká bude.

Ducati 848: Cena

První dojmy - Je přesně taková, jakou jsem ji čekal. Tvrdá, nepohodlná, dunivý motor a Termignony jsou neposatelný zážitek. Černá matná barva se mi líbí více než červená.

Na Ducati 916 jsem se dokázal dívat na jednom ze svých prvních srazů (s Jawou 350) x minut v kuse. Tomu pocitu dokázala konkurovat jen Hayabusa. Od té doby jsem po Ducati podvědomě toužil, stejně jako po Buse, ale na tu se zatím necítím.
Po menší přestávce s ježděním se už k šestkovému Fazerovi vracet nechci. Když jsem se byl poprvé při koupi projet, tak mi kamarádka řekla, že můj dětský zářivě nadšený úsměv po sundání přilby hovoří za vše,tak vím, že jsem se rozhodl správně. Zatím nemám se strojem další zkušenosti.
V tuto chvíli snad jediná výtka. A to absence letmého zadního kola. Na druhou stranu zbytek motorky je designem velmi nekoncepční, což si cením

Neil100
Neil100 napsal 14.05.17 v 17:48 7b.

DejvGSR
DejvGSR napsal 16.04.17 v 08:04 10b.

Pamatuji dobu, když jsem tento model 749/999 uviděl poprvé. Byl jsem trochu v rozpacích. Pak jsem ji viděl párkrát naživo a vždy jsem si říkal o těk klukách co na tom jedou že jsou to snobové. Pak jsem dostal nabídku od jednohu si tento stroj půjčit - po pár slovech na pumpě na Dubé. (kluk byl frajer ). No a zanechalo to následky a to takové, že mám také jednu Ducatku v garáži. Tak přeji hodně šťastných km.