BMW R 1200 GS Adventure (2009)

Vlastník romous74
Vloženo 28.2.2013
Aktualizováno 4.8.2016

Podmínky registrace motorky jsou poněkud zvláštní.Jak popsat chronicky známou motorku?

První dojmy - První dojmy z najetých sta metrů : super spotřeba (elektronická ručička se ani nehla). Po kultivovaným japonským dvouválci si budu muset zvyknout na německej neklid. Velice ostrá přední brzda,málem jsem ji pokřtil cestou z vozejku do baráku.ABS vyzkoušeno.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně ne pro žokeje.

Doplňky na motorce - motorka je full včetně alarmu, namontován kufr Givi Maxia NT55 s neskutečně drahou plotnou od SW Motech

Přirozený vývoj - přes Aprilia Pegaso následovanou V-Stromem 650 to nemohlo skončit jinak. Tuhle motorku jsem prostě chtěl.

K jízdě zatím nemám co psát, čekám až sleze sníh. Z toho, co jsem zatím mohl vyzkoušet, byl hned napoprvé průser - nevešla se mi do dveří. Už je šťastně pod střechou, namontoval jsem brutálně předraženou plotnu a kufr a zatím přemýšlím, jak to udělat, abych nemusel při každém výjezdu a příjezdu žádat minimálně 3 chlapy o pomoc se soukáním do vrat.

Jarda89
Jarda89 napsal 30.07.16 v 08:28

Chtělo by to konečně nějaký update strejdo po těch xx 000 km, co si na ní už určitě určitě najel. A trochu cestopis doplnit, abych načerpal inspiraci.

dattell
dattell napsal 21.03.14 v 14:28 10b.

no comment...jen snad bacha kolik máš beňolu

Vatak
Vatak napsal 22.06.13 v 22:27

Tak jí konečně máš Blahopřeju

Jarda89
Jarda89 napsal 10.06.13 v 22:18

Tak ses dočkal, :) za pořádnou bramboru ti dávám 10

Devil007
Devil007 napsal 26.04.13 v 08:48 10b.

Jak značku BMW nemusím, tak v mašinách je to super, až dospěju k cesťáku , GS bude asi první stroj co ustájím