MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Rajce2
Vloženo 19.1.2013
Aktualizováno 19.1.2013

nejhorší kup mýho života (co se týče motorek)

První dojmy - Bohužel jsem měl mysl zastíněnou chtíčem a nechal jsem se od prodávajícího pěkně zblbnout...no co, chybama se člověk učí. Stroj to byl dobrej, respektive jeho potenciál...já bohužel vždycky tejden jezdil a pak měsíc opravoval :) Pamatuju si, jak jsem jednou někde četl, že MZ je generátor náhodných závad...za sebe mohu potvrdit :) A její zastánci - vsadim se, že i vám tekla ta debilní nádržka s brzdovou kapalinou :)

později dopíšu...___...__:::_...___..-...___..___..__..._...__:...___..___...___...___..___...___..__..__...___..___...___...___..___..___..___..___..___.._..___.._..___..

TC-Def
TC-Def napsal 26.01.13 v 17:09 10b.

Čau, já měl MZtu přes rok a nikdy se mi nic doslova nevysralo že bych to musel měnit, občas jsem vyčistil karbec a vyměnil svíčku nic víc asi jsi to nedělal pořádně nebo nevím

CB1000R
CB1000R napsal 21.01.13 v 12:47

Tekoucí nádobka brzdové kapaliny je standart! :) Ale jinak asi jsi měl smůlu na kus, to se může stát u jakékoliv motorky. Já měl MZ několik a nedám na to dopustit. Když vezmeš, že je to v podstatě už veterán, srovná cenu a výkon, tak myslím, že můžou zaznívat jen slova chvály

Rajce2
Rajce2 napsal 20.01.13 v 10:25

jó kámo, tak to ti závidim (a přeju samozřejmě ). Ale i já si na ní, přesto všechno, užil krásný momenty.

OndraMZ
OndraMZ napsal 19.01.13 v 23:37

Já jsme Mz měl. Jak 150 tak 250 a nedám na tyto motorky dopustit. Jediné co jsem dělal tak ředil benzín jinak opravdu nic jiného.