Honda CBR 125R (2004)

Vlastník kubajshurvajs
Vloženo 26.12.2012
Aktualizováno 23.6.2014

Na to že je to 125 tak má solidní odpich.

Cagiva Planet 125: důvod neuveden
Cagiva Raptor 125: důvod neuveden

První dojmy - Mám jí už něco málo přes půl roku a najeto s ní mám zhruba 3000 Km. Vetšinou jsou ty Km cestou do školy a ze školy. První dojem z první jízdy ? hnedka mi padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce a je jedno jestli je to holka nebo kluk.

Doplňky na motorce - Červené moto proužky na ráfcích a laďák Leo Vince SBK ale ten tam už byl od předchozího majitele.

Tento stroj jsem si vybral z toho důvodu že to byla snad jediná sportka s nízkou pořizovací cenou. Je pravda že původně jsem o sportce vůbec neuvažoval ale pak mi to nějak nedalo. Vlastním jí teprve chvilku no chvilku už půl roku a máme spolu najeto nějaký 3 000 Km. Jsem s ní naprosto spokojen a za nic jiného už bych ji nevimněnil. Perfektní stroj pro začátečníky. Maximálka se pohybuje okolo 120 Km/h, spotřeba je taky dost slušná cca 3l/100 Km. Nějaké to cestování se s ní dá také podniknout. Spolujezdec má relativně pohodlí.
Klady : malá hmotnost, perfektní ovladatelnost, spotřeba, maximálka
Zápory : ty jsem ani nenašel kromě uzoučkých pneumatik a celkově že ta motorka je malá

Babetista
Babetista napsal 06.03.14 v 22:17 10b.

Perfektní malorážka

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 25.08.13 v 21:11 10b.

No moc si se o tý tvý "hadimršce" nerozepsal, ale to neva když vás oba znám. Tak si ji užívej a pořát kolama dolů.