Honda VF 500 (1986)

DevilZXR napsal 18.06.09 v 09:34

No ty Honďácký barvy, náááádhera

Touringrider
Touringrider napsal 31.05.09 v 12:13

tuhle mame v garazi... nenimoje... a dokonce jsme jeste ani nezvladli se spolecne projet, ale to se napravi.. ta na tvych fotkach je o trochu hezci.. nez kamaradova... ale to jsou fsecko detaily... at slouzi...!!!

Víťan
Víťan napsal 18.03.08 v 13:25

Ahoj.
Moc krásná motka s dlouholetou historii.
Je to opravdový kousek, co Honďáci před málo lety vyrobili.
Stále tato motka je v kurzu, tak o moc dobře pečuj.

Přeji krásnou sezónu a ať ti to jezdí.

napsal 04.04.07 v 09:27

Ahojky prosim tě mám VF500 a odešel mi motor.Nevíš o nějakých náhradních dílech nebo o motoru nebo nějakým šrotu.Dík véna.Nemůžu to bez ní vrdežert a koukat na ostatní kámoše,jak jezděj.Ahoj Véna.pavouk.v@centrum.cz

haihachi
haihachi napsal 01.03.07 v 17:38

Zdareq...koukam ze VF500 je porad docela oblibena to sem rad:o) vubec jsem nevedel do ceho jdu, mam najeto zatim jen na simsonu a nejaka ta jawinka, ale sem fakt prijemne prekvapenej. Mam par tydnu ji trosku dodelat a udelat a tak vsechno a nekam vyrazim pokoukat na motorky na srazik:o) <br />
Ale k tomu mam dotaz, kde je ten srazik VéeFek???

BorisRR
BorisRR napsal 13.07.06 v 17:50

pěkná, a ty laďáky by se mi taky hodily...

Alesvf
Alesvf napsal 09.04.06 v 10:14

zdar chlape, kde si sehnal ty ladáky?

Edudant
Edudant napsal 01.03.06 v 15:56

Hm parada presne o takove jsem uvazoval

V4 napsal 28.02.06 v 21:39

Lidi, já vás miluju. Ať žijí úchylové Zdravím všechny labužníky to dejvR4: taky se už nemůžu dočkat až ty bílé sračky slezou. Doufám že tvrďák stihne dotriplovat NTV. Hele a ten rám dolešti bo to bude vypadat jak .......... Bacil.

smazany16185
smazany16185 napsal 27.02.06 v 23:53

Pěkkný to máš. Tohle byla jedna z prvních japonských motorek, které jsem viděl a taky si vzpomínám, že jsem její obrázek měl jako kluk nad postelí. Hezká nostalgie tak hlavně ať v pohodě a bez nehody šlape.

napsal 27.02.06 v 18:32

Ahoj draku,máš to pěkné Až slezou sračky zajedem do Lučic na cígo.Leštění rámu mě už neba,radši bych jezdil.Asi to natřu štetcem-haha,měj sa!R4

V4 napsal 27.02.06 v 08:55

Ohledně Mitasek mi bylo řečeno (na výstavě Motocikl 05) že rychlostní limit je 200. Bylo to na stánku výrobce. Povolené zatížení je nějakých 270 kilo a podle ohlasů prý drží hodně slušně. Mám ji nachystanou na tuhle sezonu, takže skušenosti s ní ještě nemám, ale určitě dodám. Akorát na mokru prý musí člověk opatrně. Při volbě jestli nějakou ojetou Dunlopku za 2 tis nebo novou Mitasu za 1280 myslím není jiné řešení. Uvidíme po sezoně a jak říkám, určitě sem hodím skušenosti. Jinak dík za pochvalu a ohledně padání doufám že se budu umět krotit. Jo FZ je taky hodně fajn a nejvíc se mi na ní líbí že to není takový ten anorektik jako dnešní biky. Hodně happy km (km/h).

SLAY
SLAY napsal 24.02.06 v 11:09

zdravím ! <br />
Pěknej stroj ,taky vlastním bajka staršího data Y 750 FZ sice s s novějším motorem.brzdy to má taky nic moc ale jinak chodí jak hodinky,letět před dvě kila není problém.Jen jak tu zmiňuješ Mitasky gumy nevím nevím ,ptal jsem se na ně protože cena je příznivá ale řekli mi že jsou v rychlostní třídě do 150 kiláku .<br />
tak čus a hlavně už bez pádů [an

napsal 23.02.06 v 23:40

Bacil : jo,jsem fajnovy šmekr )) <br />
GS650 znam,je to takova mensi Katana s kardanem.Pred rokem nekdo na netu daval inzerat na tuhle masinu.Vypadala pekne a myslim,ze byla oranzova.<br />
Ty XSka se mi libi taky-no,me se vlastne libej snad vsechny oldies Ale prave se bojim,ze v pripade potreby nesezenu ND na takhle starou masinu.Co jsem koukal na mobile.de,nebo motoscout.de,tak se tam objevujou dost zachovaly exemplare 20-25let stary,a treba i od 1.-2.majitele..

V4 napsal 23.02.06 v 20:21

Mojito: Vidím že seš fajnšmekr. Do toho tvojeho výpisu bych přidal XS 750 (řadovej třívál), taky zajmavý bajk. Jinak sem byl dneska v Ostravě v domu motocyklů a maj tam GS 650 (klasický řadový čtyřvál chlazenej vzduchem) po kompletní GO (údajně 650km) Klika, vložky, písty, kroužka, rozvody, ložiska i v kolech, lak, chromy, i potah sedla tam byl novej. Samozřejmě je s papírama ale řekl bych že na ten stav (vypadá fakt luxusně) je podezřele levná. Chcou za ní 58 vočí. To není reklama, jen můj subjektivní pohled. Každopádně Ti přeju ať dobře pořídíš ať už u nás nebo v cizině. Možná se někde potkáme. Bacil.

napsal 23.02.06 v 18:35

Bacil : Diky za info.Ja si prave pro nejakou klasiku z 80´let chci jet do Bavor,tak šušním Eura ) Pocitam s investici by očko 1.400,-Euro.Od Hondy se mi libi prave VF 750-ale je to typ Sabre(se stejnym motorem co mas ty).Potom CX 500/650(veckovy motor napric jako Guzzi),a vsechny Bol´Dory.Od Suzi je to GS 750/850,1000(klas.4valec).Od Yamahy je to XJ 750,900(klas.4valec).Pak je to Kawa GT 550,750(klas.4valec),choppery-LTD 454(paralelni 2valec),LTD750(klas.4valec).Takze mam z toho tezkou hlavu,ktera z nich to vyhraje A taky jeste nevim jak se ta koupe v BRD uskutecnuje,vcetne odhlaseni tam a prihlaseni tady,atd.Akorat vim,ze se to da prihlasit na veter.papiry s podminkou minim.stari masiny 23let. Ale rozhodne to bude spolehliva masina,a aby ji tady nemelo jeste dalsich XXX motorkaru.Mej se fajn-a bacha na plechovkare-zdravi mas jenom jedno.

smazany20044
smazany20044 napsal 22.02.06 v 18:37

Stayer
Stayer napsal 22.02.06 v 15:50

Moc hezká.Tak ať s ní někde neflákneš,protože za chvíli to bude veterán

smazany2057
smazany2057 napsal 22.02.06 v 15:14

Zdravím chlape na sraze se potkáme

smazany1804
smazany1804 napsal 22.02.06 v 14:21

Fakt pěknej kouek, dávej na ní pozor.

napsal 22.02.06 v 14:08

Ahoj.Taky shanim nejakou z 80´let.Po VFkach 400,500,750 dost koukam-ale cetl jsem,ze konkretne 750ky maji spatny mazani.Tak by me zajimalo,jestli nevis jak to je se 400,500ccm..<br />
Jinak ti musim rict(vlastne napsat),ze ta tvoje je pekna.Hodne stastnych km s vetrem v zadech-at ti jezdi.