Honda VF 500 (1986)

Vlastník V4
Vloženo 22.2.2006
Aktualizováno 23.5.2008

Dovezená ze Švajcu jako zbořka. První majitel u nás (kámoš) ji dal do pucu a za 5 let s ní najel cca 10tkm. Mám ji druhým rokem a vyměnil sem některé díly za originál. Je to pohodová a nenáročná motorka, se kterou se dá jak cestovat ve dvou a s bágly (má

Zkušenosti: Takže ahojky lidi. Přihodil sem dvě fotečky aby šlo vidět že máňa nestojí jen v garáži. Chtěl bych taky přidat pár zkušeností s těmi laďáky. Když sem je namontova a trochu pojezdil připadlo mi to tak jak sem výše popsal. Návštěva STK mě donutila namontovat originály a hele! Vono to jede o poznání líp. Obětuju zvuk za "spodek". Ohledně mitasy vzadu. Rychlostní index je do 190 km/h. Ruku na srdce. Jak často člověk ty naše vyvoněný babičky takhle trápí? Můžu akorát říct že gumice drží tak jak potřebuju a opotřebení není po cca 1000 +- km vůbec vidět. V těch 190 km/h necítím žádnou nestabilitu která by se dala připsat té gumě. Jinak, sakra, se mi letos nedaří dostat pod 6,5 l/100km. A to je čerstvě po podtlacích. Tak ať to všem hrká co nejlíp, nejdýl atd. Bacil.

Cesty: Streetfighter day, Jerlochovice (setkání po zimním spánku), Domoradovice (DomoMoto), ale hlavně se jen tak bez cíle touláme. Letos konečně možná vyjde i cizina a sraz majitelů VF.

Další info: Oproti originálu sem namontoval laďáky (vzhledově naprosto stejné jak origo), máňa ma hezčí zvuk a jede o něco víc nad osmi tisíci. Jelikož sem zachoval směšovací nádržku pod motorem, zůstaly nějaké protitlaky a spodek se nijak výrazně nezměnil. Táhne celkem pěkně od dvou tis s mírným nakopnutím kolem pěti tis až do omezovače. Letos jsem na efekt přidal podsvícení a prosvětlení motoru, dozadu miniblinkry, a chystám se na špígly s integrovanými blinkry. Žádné brutálnější úpravy neplánuji protože se mi líbí taková jaká je. Fotky pocházejí z 21.2.06 takže značka je ještě v depozitu. Časem přidám a obmněním foto.

DevilZXR
DevilZXR napsal 18.06.09 v 09:34

No ty Honďácký barvy, náááádhera

Touringrider
Touringrider napsal 31.05.09 v 12:13

tuhle mame v garazi... nenimoje... a dokonce jsme jeste ani nezvladli se spolecne projet, ale to se napravi.. ta na tvych fotkach je o trochu hezci.. nez kamaradova... ale to jsou fsecko detaily... at slouzi...!!!

Víťan
Víťan napsal 18.03.08 v 13:25

Ahoj.
Moc krásná motka s dlouholetou historii.
Je to opravdový kousek, co Honďáci před málo lety vyrobili.
Stále tato motka je v kurzu, tak o moc dobře pečuj.

Přeji krásnou sezónu a ať ti to jezdí.

napsal 04.04.07 v 09:27

Ahojky prosim tě mám VF500 a odešel mi motor.Nevíš o nějakých náhradních dílech nebo o motoru nebo nějakým šrotu.Dík véna.Nemůžu to bez ní vrdežert a koukat na ostatní kámoše,jak jezděj.Ahoj Véna.pavouk.v@centrum.cz

haihachi
haihachi napsal 01.03.07 v 17:38

Zdareq...koukam ze VF500 je porad docela oblibena to sem rad:o) vubec jsem nevedel do ceho jdu, mam najeto zatim jen na simsonu a nejaka ta jawinka, ale sem fakt prijemne prekvapenej. Mam par tydnu ji trosku dodelat a udelat a tak vsechno a nekam vyrazim pokoukat na motorky na srazik:o) <br />
Ale k tomu mam dotaz, kde je ten srazik VéeFek???