Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2009)

Vlastník Melich76
Vloženo 2.12.2012
Aktualizováno 26.10.2014

Ta motorka se mi líbila od prvního okamžiku, ale vážně jsem o ní začal uvažovat teprve nedávno.

První dojmy - První dojmy? Ty jsem si zažil, když jsem si v-roda půjčil v HD Plzeň na jedno odpoledne. Sednul jsem na to a říkám si to si snad dělají prdel. Vždyť je to tvrdý jak nevím co. Sedím tady jako opičák. No a ty brzdy? Taky žádnej šlágr. Děkuji nechci. Ale co... mám to půjčený, tak tomu zkusím dát ještě šanci. Pár ostrých startů, nějaký to gumování na světlech a uvidíme. A fakt jsem viděl. Po cca 80 km se dostavil pocit, jako bych nikdy nic jinýho neřídil. A tehdy se to v mým já zlomilo.

Doplňky na motorce - Nesnáším tuning. U aut už to kdekdo pochopil, že tuningem se snižuje cena. U motorek bohužel mnozí tápou. Prostě překopat night-roda a pak za něj chtít dvojnásobek ceny. S tím že je jedinečný...pěkný hovno.
Moje doplňky plexi, navi, nosič, brašny. Kdo jezdí ten ví.

Mám tady napsat svý zkušenosti. Tak 400 km na vleku se mi to vezlo blbě. Zadní guma je moc široká a tak se nevejde do šíny přepravníku. Jo a z kráje furt řval alarm. Musel jsem tam tedy strčit klíček, ale i tak při přejíždění nerovností na D1 se Haryk občas rozblikal.
Jinak si myslím že o týhle motorce je už napsáno dost. Pěkně to tady popisuje jistý Mathe_M. A nemá cenu to zkoušet trhnout nějakým svým polemizováním. Né teď, když jsou mé zkušenosti jen jednodenní.
Závěrem snad jen tohle. Vždy jsem bral HD jako pózu. Nedokonalý motorky pro zbohatlíky a nebo magory, který mají v očích oranžový zákal. Nemám v úmyslu se ani jedné skupině omlouvat. Dvě sezóny jsem jezdil Japonce a před tím i Rusa a vím jak se "hádéčkáři" chovají. Tedy určitě ne všichni. Ale stojím za tím že je to minimálně půl na půl. Ale ono se není čemu divit. Podívej se jak se chovají "mercedesáři a audináři" a jiný dtrivers luxusních aut k ostatním. A u motorek je to podobný. Silnice silným, nebo alespoň drahým.
Co to udělá se mnou ti teď neřeknu. Třeba se stanu taky pozérem. Až se potkáme zkus si udělat názor sám/a.

toša.
toša. napsal 13.10.19 v 23:04

kukal
kukal napsal 10.02.17 v 15:30 10b.

taky jsem trápil japonce, trápím japonce a při těch cenách HD budu japonce trápit dál Přestože jak píšeš, jsem vyzkoušel HD Breakeout a nemůžu mu nic vytknout... vlastně jo.. cenu...

cortes
cortes napsal 24.05.14 v 18:47 10b.

10b

-Pitbull-
-Pitbull- napsal 14.02.14 v 12:47

"Spešl" je král všech V-RODů!

Cerrie
Cerrie napsal 09.09.13 v 08:53 10b.

vérod je svým vzhledem jediečná a pro mne snad nej sexy motorka ...at se vám spolu krásně jezdí