Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník mašány
Vloženo 26.11.2012
Aktualizováno 28.2.2014

Za relativně málo peněz hodně muziky zatím velká spokojenost planujem delší trasy dám vědět

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - v pohodě

První dojmy - Kdýž jsem odjížděl z prodejny měl jsem trochu strach přeci už nejsem nejmladší ale čekalo mě asi 180 km seznamovací jízdy.Motorka jela nad mé očekávání jedinej problém helma tak tlačila,že jsem musel zastavit (už mam jinou)

Doplňky na motorce -

Protože jsem motorku koupil až koncem srpna najel jsem bohužel jen 1500 km.Jediná špatna zkušenost jsou pneumatiky Dunlop za mokra mi 2krát ulětěl zadek i při menší rychlosti.Jinak po ujetí těchto km zatím žádný problém.V létě planujem delší cesty Slovensko,Madarsko ,rakousko tak pak dám vědět.Dobrá spotřeba řazení 1 stupně hlučnější

Wildaja
Wildaja napsal 24.02.15 v 18:01 10b.

Krásná mašina . Přeji Ti spoustu zajímavých míst k podívání a cesty tam i zpět vždy bez nehod .
Přijmi 10 bodů ... tato motorka si to zaslouží .

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 26.02.13 v 14:06 10b.

Ty černý ráfy jsou moc pěkný, já to stejně časem nastříkám na černo celý i s plexisklem

gaunercz
gaunercz napsal 18.02.13 v 08:03 10b.

Fakt nádhernej stroj. Doufám, že se na něm budu moci někde svézt. Jedinečnej design. Tak spoustu km Za 10. bodů

Cova
Cova napsal 03.02.13 v 13:57 10b.

Krasavec. Gratulace s přáním mnoha šťastných kilometrů v sedle bez nehod. 10b.

istonbike
istonbike napsal 28.01.13 v 14:33 10b.

Parádní uniVersální nářadí pro jízdy kolem komína i cestovatelské s živým 2buchem a obložen kuframa toho hodně zmákne dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle