ČZ 175/450 (1960)

Vlastník čzťák
Vloženo 20.11.2012
Aktualizováno 31.7.2016

Vloženo: 09.07.2015, Uskutečněno: 09.07.2015, Stav tachometru: 2000 km, Zhlédnuto: 17x

Tak a další závada - umlátily se mi závity přichycení předního blatníků k vidlici... takže byly navařeny nové zároveň se asi po 35 letech odporoučela do věčných lovišť zadní duše - a motorka bez duše je k ničemu!! Při této příležitosti byla vyměněna i zadní pneumatika za novou barumku... takže slidery nachystané a jdou se brousit stupačky! :D

Celkově je ale jízda na Číze dost o hubu a pokud se podívám na komunikaci 2 a vyšší třídy, tak je to doslova o držku! Trápení veterána jakéhokoli objemu je v dnešním provozu spíše na škodu. Proto jsem dospěl k závěru, že na příští sezónu to chce něco nového a moderního, co by mě tak často nedostávalo do krizových situací...

• Setkání přátel veterán klubu Kroměříž

V sobotu 6.8.2016 se na Velkém náměstí v Kroměříži konalo setkání přátel veterán klubu. Tož rozhodl jsem se, že se taky zúčastním. Ještě v pátek v 9 večer jsem měl shozený válec a dělal nějaké poslední úpravy. Podaři

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 06.08.2016
  • Utěsnění hlavy a další drobnosti

Protože mi foukalo pod hlavou, tak jsem ji spolu se známým shodil, trošku vysoustružil, zabrousil a utěsnil tmelem pro vysokokompresní motory. Pod hlavu bylo dáno nové papírové těsnění. Při této příležitosti byly také za

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.08.2016
    Uskutečněno: 05.08.2016
  • Opravené šavle!

Hotovo, konečně mám opravené šavle. Stálo to sice ranec, ale je tam udělaný nový tvrdochrom, pouzdra na míru, nové převlečné matice atd... Taky se mi podařilo sehnat nové pružiny, ty staré už byly unavené :-) Nalil j

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.07.2016