SkyTeam SKYMINI 125 (2012)

Vlastník Atman
Vloženo 31.10.2012
Aktualizováno 26.11.2016

Malá šikovná motorka s velkým srdcem.

Motorka koupena od Ivo Kaštana - pohodový přístup, z mé strany spokojenost.

První dojmy - Někdo si možná řekne, že jsem se zbláznil, mě ale "opička" hrozně baví. Dokonce jsem někdě četl, že "jízda na ní je silně návyková". A pozor! Je to pravda ;O)

Doplňky na motorce - Olejový chladič, KN filtr, delší Al kyvná vidlice, přečalouněné sedadlo, nosiče a mnoho dalšího. Ne všechno je uzavřené, ne všechno je hotové, na zimu už mám spoustu nových nápadů.

Zkušeností s ní mám zatím proklatě málo, najeto něco málo přes pět set kilometrů. Každopádně je malá, lehká, obratná a dá se na ní jezdit prakticky všude: po dálnici (není zrovna její teritorium, ale jde to), po městě, po polních cestách, po lese, po louce, kde koho napadne. A když zapadneš do bahna... vstaneš, poponeseš ji vedle a jedeš dál ;O) Je to prostě vopice, podle mého názoru zdařilá replika Hondy Monkey.

Po necelém roce a více než osmi tisících najetých kilometrech musím opičku moc pochválit.

Po více než dvaceti tisících kilometrech opadá prvotní okouzlení a vztah se mění v doživotní závislost ;O)

PeterRRoliver
PeterRRoliver napsal 24.12.16 v 20:58 10b.

Tak tenhle stroj jsem videl na zivo a musim rict ze to pekne frci ! A navic je kradne skladny :))

-Pitbull-
-Pitbull- napsal 23.05.14 v 13:52 10b.

Ta bagáž na tom je úžasná ...stejně jako Tvé odhodlání k takovému cestování!

Majkl977
Majkl977 napsal 13.11.13 v 21:17

Kde se dá sehnat a co si něm všechno vylepšil ? :))) jinak krása :) závist

Majkl977
Majkl977 napsal 13.11.13 v 21:16

Kde se dá sehnat a co si něm všechno vylepšil ? :))) jinak krása :) závist

Hery22
Hery22 napsal 17.08.13 v 21:39 10b.

parádní cestovní strojek