renocar_unor

SkyTeam SKYMINI 125 (2012)

Vlastník jurasek-YZ250F
Vloženo 12.8.2013
Aktualizováno 13.8.2013

malá, hravá, široká škála možných úprav, blbuvzdorná, to je replika Hondy Monkey

Motorka koupena od IKbike - Ivoš Kaštan tomu prostě rozumí

První dojmy - Hned v prvních metrech mě překvapil slušný zátah. Pak už jsem jen s úsměvem od ucha k uchu uháněl krajinou a pohledy lidí na čem to vlastně jedu byly k nezaplacení. Motorka mě nadchla a hned jsem přemýšlel, jak si ji vyladím k obrazu svému.

Motorku bych doporučil pro - pro fajnšmekry, vyznavače neobvyklých strojů, kutily, kteří si rádi hrají, těm bych doporučil motorku typu Monkey

Doplňky na motorce - dvojitý výfuk, Mikuni VM24, olejový chladič, brašna, polepy vlastní výroby

Repliku Monkey jsem si koupil proto, abych se trochu odlišil. Takovéhle raritky mě prostě baví. Motor se dá lehce poladit k vyššímu výkonu a po zakoupení výfuku a karburátoru jede jak z praku a jiné dváci si strčí do kapsy.

Údržba motoru je opravdu jednoduchá a vlastně celou motorku oservisuje i méně zdatný mechanik. Životnost je podle zkušeností jiných majitelů překvapivě velmi dobrá.

Cestování to je jeden velký pojem. Když si s touhle mašinkou člověk pohraje, udělá z ní cesťáka, není cesta do Rumunska a zpět problémem. Všechno je jen o fantazii, ochotě investovat a hlavně o nadšení.

Pro mě je to po roce a půl srdcovka a hlavně velká stylovka, kterou si pořád upravuji podle svého.

zvuk dvojčat

-Pitbull-
-Pitbull- napsal 23.05.14 v 13:50 10b.

Ty máš na nádrži Yamaha, já tam mám Harley...a oba máme OPIČÁKA

Norabel
Norabel napsal 01.05.14 v 17:16 10b.

Pekná všehochuť

Atman
Atman napsal 24.08.13 v 10:00 10b.

Svatá pravda, opička je vynikající stroj a jízda na ní je silně návyková

Eyky
Eyky napsal 14.08.13 v 01:09 10b.

Moc pěkný.
10 za všechny.