Jawa Robot 100 (1937)

Vlastník relikt
Vloženo 27.10.2012
Aktualizováno 28.12.2012

Moje první předválečná jawa. Měl jsem z ní velkou radost i přesto, v jakém byla stavu. :)

První dojmy - Bohužel renovace stále probíhá. Prakticky na ní pracuji už skoro rok s určitými přestávkami kvůli škole. Už je nalakovaná, vyřizuji chromování a většinu dílů už mám. Takže doufám, že už to půjde rychle.

Když jsem si jí přivezl, byla v hrozném stavu, jak už to tak bývá, tak se na ní vyřádil nějaký kutil. Takže předělávka na startpáku a další úpravy. Všechny šrouby byly zrezlé, takže jen to rozebírání stálo za to.. Mimo to na ní byla spousta myších bobků a jiného sajrajtu. I přesto byl ale motor v dobrém stavu a momentálně je na leštění. Prakticky všechny věci se mi povedly zachránit. V replice jsem koupil jen věci, které mi chyběly. Už mi chybí jen zapalování, které tam nebylo. Doufám, že ten pocit až to porvé nastartuju bude stát za to :)

Waldas28
Waldas28 napsal 28.10.12 v 22:28

zdr máš tam přední světlo z maneta a jen dotaz co tam budeš dávat za karbec já chtěl robota prodat a pak sem si řekl že né a taky začínám renovovat ale hlavní je letos 361 tak at se daří

čurdaracer
čurdaracer napsal 28.10.12 v 19:11

krása

Dolin
Dolin napsal 27.10.12 v 21:57

klobouk dole!!

kofola650
kofola650 napsal 27.10.12 v 18:44

Zima bude tuhá, tak máš fůru času na dodělání. Držím palce

rohlicimuz
rohlicimuz napsal 27.10.12 v 17:26

Zatím to vypadá slušně jen tak dál