Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Kedar011
Vloženo 25.10.2012
Aktualizováno 8.4.2020

Tahle motorka je úžasně jednoduchá, celkem dost rychlá. Opravy a servis se na ni provadeji opravdu jednoduse. Velmi spolehliva. Nenarocna na udrzbu. Velice zabavna, mensich rozmeru, hbyta, coz je dobre i do mesta.

Honda CB 500: Malý výkon, zastaralá koncepce, ale nízká cena.
Honda CBF 500: Malé rozmezí otáček, zpřevodovaná krátce, dobrá jen do města.
Honda CBF 600S: Dobrej cestak, ale malo zabavy, jinak bych vzal :)

První dojmy - Silenej prival vykonu kontinualne rostouci s otackami, zadne neprijemne zvuky, ani vybrace, vyvazeny chod 4 valce. Univerzalni od nizkych otacek. Vcelku jednoduche ovladani.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji jako druhou motorku pro středně pokročilé, pro nováčky si myslím, že je až moc výkoná.

Doplňky na motorce - Podvozek Hyperpro Street box, padáky RD moto, sportovní desky SBS, gripy Harris, filtr vzduchu KN, nosič brašen Givi T214 a brašny Givi T474, teploměr oleje, samomazání řetězu Scotoiler, sedlo upravene firmou DDT custom seats, lazený výfuk Mivv X-cone,

Horneta jsem si vybral pro jeho univerzalnost.
Je rychlý, spolehlivý, praktický, hbitý.

Dosti výhodná cena, v kompletně původním stavu se slušným nájezdem.

Motorka je celkem dost lehká, jednoduché a citlivé ovládání.

Motor má dost kultivovaný projev a ve vysokých otáčkách je dravá jako silniční stroje.

Brzdy jsou vcelku dostatečné s přesnou možností dávkování. V Itálii se však ukázalo, že se dají dosti rychle přehřát ve vyšší zátěži.

Podvozek po koupi byl v originálním stavu, nikdo do něj nikdy nezasáhl. Což znamená, že byl kompletně na odpis. Po konzultaci s několika lidmi jsem zvolil kompletní podvozek (Street box) od Hyperpro, pořízen v akci za 12000,- Což je perfektní kombinace mezi komfortním a sportovním odpružením.

Než jsem se ji naučil ovládat, chvíli mi to trvalo, ale bylo to spis mou nezkusenosti, teď jsem maximálně spokojen.

Dan-D
Dan-D napsal 10.06.15 v 22:44 10b.

Hornet poweeer

petulmoto