Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Buduli
Vloženo 11.10.2012
Aktualizováno 26.5.2013

Pohodová, spolehlivá a prostě moje.

První dojmy - Motorka byla lehoučká, výborně obratná a dokonce i pěkně živá. S parádní spotřebou a jízdními vlastnosmi jsem se brzy skamarádil. A hned po okouknutí inzerátu a pak skutečnosti jsem si ji odvezl domů.

Motorku mám již druhým rokem. A moje zkušenosti jsou již bohaté. Jako každý začínající po autoškole v 16ti jsem osedlal babetu, potom přišel dareček na vánoce od rodičů skůtr Kentoya Zoom 2T, najezdil jsem přes 20tis ale už to bylo málo. Proto jednoho krásného rána jsem našel na internetu (motorkaři.cz) v bazaru svoji yamahu za nějakých 25 tisic. Něco našetřeno jsem měl vybral jsem a hura pro mašinu. Odpoledne stála u mě v garáži.

Do těď téměř žádné závady pouze co jsem musel tak vyměnit spojku (pán předemnou asi jezdil jako stará bába) i když jsem četl, že mnoha lidem na tehle motorce odcházely spojky. A pak klasika gumy, olej hlavně benzín. A teď se přes zimu chystám na žetězovou sadu. Přece jenom už má 30tis a je velice vytahaná.

Jinak jsem podnikl spoustů výletů ovšem TOP jsem podnikl letos 7/2012, kdy jsem objel na motorce ČR kolem hranic. Najeto něco přes 2tisíce. Bez problému.

Moje klady:
nízká spotřeba a provozní náklady, spolehlivost

Moje zápory:
chtělo by to nějaký koník už navíc

PRODANÁ: 25.5.2013 => Skvělý stroj, šel do Brna jezdit autoškolu. Nechť jsou k ní milosrdní.

istonbike
istonbike napsal 02.01.13 v 14:19 10b.

Klasická,krásná dváca...takové malé XJR dávám 10b s přáním super kilometrů v Alpách,Chorvatsku nebo kdekoliv jinde

Buduli
Buduli napsal 18.12.12 v 13:07

Díky Příští rok se plánuje buď Italské alpy nebo Chorvatsko

Yeti-650
Yeti-650 napsal 17.12.12 v 21:28 10b.

Pěkná - udržovaná! A za tu letošní cestu kolem ČR 10b :o)