ČZ 175/477 (1969)

Vlastník M0t4rder
Vloženo 24.9.2012
Aktualizováno 30.12.2012

ČZ 175/477 velmi povedený a spolehlivý motocykl, který čeká renovace.

První dojmy - Koupil jsem ji od kámoše jako pojízdnou, jen je potřeba zapojit baterku říkal. Nakonec jsem zjistil, že je potřeba udělat výbrus. Cena za výbrus byla skoro stejná, jako za celou motorku. Ale co už, vzdát jsem se jí nechtěl a tak jsem ji nechal opravit. Teď už ji ale dávám zase do kupy, tak jsem zvědavý, jestli to pojede:)

Čízu jsem koupil od kámoše jako pojízdnou, že prý stačí vyčistit karbec, zapojit baterku a pojede jako nova.. Jenže, motorka nejela a tak jsem začal zkoumat příčinu. Dlouho jsem na problém nemohl přijít, až když jsem rozdělal válec, tak jsem uviděl dvě velké rýhy, což znamená jasný výbrus.. Jediné co je na ní super jsou chromy, které jsou, jak jsem později zjistil téměř dokonalé, jen jsou schované pod nánosy oleje a špíny;).. Motorka tedy čeká v garáži na výbrus a mezi tím jsem se pustil uz do drobnějších vzhledových oprav:) Postupem času sem budu dávat fotky, jak pokračuji.

M0t4rder
M0t4rder napsal 25.09.12 v 21:06

Oilmaster je odpojeny, micham benzin s olejem sam, jako u fichtla.. Musim to teprve sprovoznit:)

Kubeja
Kubeja napsal 25.09.12 v 20:34

hlavne aby se ti nezadřela znova- musíš udělat revizi oilmasteru

Josef-1
Josef-1 napsal 25.09.12 v 16:12

Pěkná číza

M0t4rder
M0t4rder napsal 25.09.12 v 14:29

Mě osobně se teda líbí mnohem víc, než s hranatým světlem

Luky.moto
Luky.moto napsal 25.09.12 v 14:28

První model s Aprilia světlem, dobrá verze