Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Harley Davidson V Rod Night Special

Vloženo: 15.05.2018, Uskutečněno: 01.05.2018, Zhlédnuto: 32x

Harley Davidson V Rod Night Special.

Co k tomu říct, měl jsem možnost si ji půjčit už několikrát, ale až teď na cely den.
Tuhle motorku miluju, protože je to silný 2V objemu 1250 ccm 89kw při otáčkách 8500 tisíc otáčkách. To jsou vlastně jen čísla, které jak víte, nemusí nic znamenat. Do toho to není typický Harley, maximálně logem a posedem. Ale mě strašně baví a není to jen pro pozery. Sorry za ten výraz  Z touto mašinou můžete jezdit hodně rychle a ona to zvládne s prstem v nosu. Podvozek je sportovně tuhy, brzdy dostatečně silné, aby zastavili 380 Kg i s řidičem. Člověk si na ni připadá jak Ghost rider, když na ni jede a do toho šíleně řve. No strašně návyková motorka, a jen mi to potvrzuje, že velký V2 mi sedí. Když se rozjedete, nemůžete tam hned hodit dvojku, jak u čtyřválce, ale musíte jí pěkně vytočit, nejlépe na 40km/h potom až má smysl řadit na dvojku. Jinak budeš muset spojkovat. S dvojkou klidně na 100 km/h až potom na trojku, za cely den jsem nejvíc používal dvojku a právě trojku a měl jsem pořád k dispozici nejlepší krouťák, ani jsem nemusel jezdit přes 140km/h aby mě to bavilo. To zrychlení ze zatáčky je maximální zážitek a díky tak velké zadní pneumatice to pobere. Jo a ta velká pneumatika vůbec není jen pro parádu, ba naopak má to smysl. Za mě skvěla mašina, která jen tak neomrzí, a kdo na ni uvažuje určitě chybu neudělá. Já se zase budu těšit, až bude možnost se na ni projet a trošku tomu naložit. Bohužel výroba už skončila, tak už jen starší kousek, který si drží cenu, která jen tak nespadne i díky ukončení výroby.

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018