Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Bandit - je to klasika, kterou zná snad každý motorkář a nejen to. Říká se že je držák a já to můžu potvrdit. Za tu dobu se mi nestalo že bych něco řešil.Dosti podceňovaná a proto je brána spíše pro začátečníky nebo pro někoho nenáročného.

První dojmy - První dojem byl výborný, protože to byla a je má první motorka. Takže jsem neměl s čim porovnat a byla pro mě dokonala:))

Motorku bych doporučil pro - Začátečník nebo pro někoho, kdo rád vyletuje ve dvojko, na to je ideální. Pro ženu nevím, jelikož motorka je dost těžká.Takže spíše ne. Jedině starší ročník označeni jako 600 ten je o dost lehči.

Doplňky na motorce - Carbon laďák G.P.R Dále jsem nic neřešil i když jsem přemýšlel o spoustu věci co bych vyměnil nebo doplnil.

Od Koupě najeto
2012 - 3027 km
2013 - 5950 km
2014 - 2941 km
2015 - 2327 km
2016 - 2184 km
Zatím celkově 16.435 km

17.12. 2015
Po třech letech velká spokojenost. Člověk sice pokukuje po jiných, ale pak si stejně uvědomím, že bych ji nedal z domu pryč

Bandit nemá fun factor, ale má něco jiného a to je velká spolehlivost. Když chceš vyjet tak vyjedeš a nikdy tě nenechá uprostřed okresky s tím, že by ti tekl olej nebo chcipnul motor! A vo tom to je. Hlavně o ježdění. A to splňuje na 100 %.

Bandit je srdcovka

Motor
Kapalinou chlazený čtyřdobý řadový čtyřválec. 63kw 86 koní při 10 500 1/min . Jezdím vetšinou ve dvojko a není poznat žádný rozdíl jestli jedu sám nebo s batůžkem. Do pěti tisíc je v celku klid a od 6 tisíc začíná nabírat sílu až do omezovače. olej vůbec nežere a motor je bez vibraci.

Podvozek
Dvojitý kolébkový ocelový rám.Je měkčí ale pokud jezdíte do 150km/h plus nějaké drobné, tak vám to ani nebude vadit a bohatě stačí na svižnější jízdu nebo na pohodu na výlet
pneu 120/70 a 160/60

Převodovka
Tak tu musím pochválit, nemá žádné slabiny. Rychlosti padají jedna radost nahoru dolu a také žádný falešní neutrál nepadá. Za mě palec nahoru.

Brzdy
Ta zadní je bez chyby a ta přední to už je kapek horší chce to pořádně zmáčknout když chceš nutně zastavit!! hlavně když jedu s batůžkem ve vetší rychlosti, ale zastaví! Už se mi stalo že se mi dostalo přední kolo do smyku ale jen to zapískalo a v pohodě)

Ovladatelnost
Řízení je přesné ! Je to sice těžší motorka ale není to tak špatné dá se na tom docela vyblbnout v zatáčkách a ve městě se prokličkují vším bez problému. Není to žádný Streetfighter člověk se sni trošku pere, ale aspoň vím že něco řídím nic na škodu Na začátek dobrý.

Změřené hodnoty
Maximální rychlost** 205km/h ( i moje o -) )
Zrychlení

www.tipmoto.cz
www.smoto.cz
www.mobile.de

Čadil
Čadil napsal 14.01.19 v 14:39 10b.

nádhera a máš pěkný popis.

-MARVIN-
-MARVIN- napsal 12.07.18 v 14:17 10b.

S tou hmotností je to fakt sloník, ale alespoň člověk chytne nějaký ten respekt (osobní zkušenosti).
Měl jsem na Banditovi ukazatel kvaltu od Gipro - doporučuji

kolama dolů!

Ales600
Ales600 napsal 26.04.18 v 20:17 10b.

Pěkný Banďour ať slouží jinak nájezd 16000km mám za jednu sezónu

honzaVTR
honzaVTR napsal 30.12.17 v 16:52 10b.

Klasika v novém kabátě, proč ne

Brukev
Brukev napsal 14.03.17 v 08:10 10b.

Ahoj, děkuji za komentář u Speeda. Bandasku máš teda parádní strašně rád na ní vzpomínám.. prostě začátky a popravdě N ko je prostě hezčí než S ko
S tou MT 09 je to trochu složitější. Měl jsem doma chvilku najednou FZ1 a MT 09. No ak když stojej vedle sebe, tak z tý FZ1 prostě cosi víc vyzařuje , je taková víc ... . cool. Ale vždy je to je subjektivní dojem jedince. MT09 je famózní stroj a ten motor je prostě nejvíc... jenže já mám přes 90 kg a zdála se mi tak nějak nedospělá... se to blbě popisuje no a pak se mi párkrát fakt dost rozvrtěla na dálnici a to mě fakt štvalo ( ať jsem šteloval jak jsem chtěl ) ... takže asi tak. Teď jsem spokojenej a snad do jara vydrží )) přeji hezkou sezonu