Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Enduro kurz s Přijďte se projet

Vloženo: 23.06.2018, Uskutečněno: 22.06.2018, Zhlédnuto: 50x

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval.

Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o čem to je jezdit na enduru a strašně mě to bavilo, tak jsem si říkal, jak se projet na enduru i třeba v terénu, aniž bych si musel kupovat enduro motorku a ještě aby mi to někdo pořádně vysvětlil. Naštěstí v dnešní době existuje tolik motoškol, že si každý může vybrat sám, podle toho co ho baví, a nebo co potřebuje naučit. Tuto motoškolu jsem sledoval delší dobu na facebooku a jejich přistup i nadšení se mi líbilo, takže byla jen otázka času, kdy sám do toho půjdu. Plus mají krásné stroje od KTM, tato značka mi je sympatická i když jsem od nich v životě nic neřídil, i tak je to moje krevní skupina už od sloganu Ready to race

Od kurzu jsem očekával, že budu mít individuální přistup, že se naučím základy jízdy v terénu, a že si to hlavně pořádně užiji, a že mě to posune zase dál jako jezdce. Splněno do puntíku a ještě jsem překonal sám sebe, když jsem vyjel i sjel kopec, ze kterého mi bylo "špatně" tohle jsem opravdu nečekal a platí jako u všeho, že je to hlavně o hlavě Na konci jsme šli na enduro trať, vše co jsme trénovali, pak dávalo smysl na tratí, a neměl jsem žádný problém, a užíval si to a chtěl víc a víc

Pokud jezdíte hlavně silnice, a chcete se zdokonalit v jízdě a získat cit se spojkou a plynem, vřele doporučuji. Plus se u toho budete strašně bavit a potit a to je podle mně ideální kombinace k tomu, aby byl člověk šťastný!!

Vyzkoušejte a nebude litovat tak jako já Dneska mě bolí cele tělo, a přehrávám si hlavě cele ježdění a mám z toho strašně dobrý pocit. Tento kurz budu chtít určitě opakovat, protože to byl jen začátek.

Jo a abych nezapomněl, byla možnost vyzkoušet i trénovat na elektricke KTM freeride E-EC, kterou si potom mohla vyzkoušet má přítelkyně. Skvěle se na tom driftovalo, protože to nemá spojku a plyn se skvěle dávkuje.
Ještě jedná velká výhoda, veškeré vybavení Vám půjčí. Od helmy až po boty a chráničů.

Figi25 (59) napsal 25.06.2018 v 09:29

Děkuji to potěší Přesně jak říkáš. Baví mě to zkoušet a chci se zlepšovat. Nejsem ten typ člověka, který si myslí, že umí jezdit po pár letech ježdění.

-Jandys- (16) napsal 24.06.2018 v 22:34

Figi ty se nezdáš, nemi špatné si rozšířit obzory a možnosti,máš ode mě palec hore a určitě někdy zopakovat😉

Figi25 (59) napsal 24.06.2018 v 10:07

Mann: a vo tom to je!

Mann (1514) napsal 24.06.2018 v 08:56

Každá taková akce ušetří člověku nějakou tu modřinu a rozkřápaný plast Samotnému by ti získání potřebných dovedností a jistoty trvalo neporovnatekně déle nehledě na fakt, že teď máš "limity" pro zdolávání různých překážek posunuté o "světelný rok" dál Nejvymluvnější je asi foto č, 8 - základní postoj. Stejně blbě jako ty na tom totiž stojí většina z nás Teď už bude o jednoho stojícího "paňáce" méně

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Bmw roadshow 2018

Zapůjčené 1200 RS s boxerem a 1000 XR. Boxer znám, takže jsem tušil co mě čeká, nejvíc mě štvalo plexi, které tam je úplně k ničemu a myslel jsem si, že mi hlava uletí, přitom větru. Už nikdy více. Hodně mi to zkazil

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018