Kawasaki ER 6F (2012)

Vlastník kukli
Vloženo 10.9.2012
Aktualizováno 19.9.2012

Nikdy jsem netoužila po kawě a už vůbec ne po zelené...ale tato žabka zelená to dokázala a tak mě očarovala, že již je mááá...je nám spolu krásně a já jsem nadšená a nelituji.

Čím mě tato kráska oslovila?
Svým sportovním vzhledem, je krásná a hlavně pohodlná a jednoduše ovladatelná.

Máme za sebou necelých 3000 km a zatím mé nadšení vůbec neopadlo...ba naopak.
Je to opravdu pohodlná motorka, průměrná spotřeba cca 4l, nastavitelné plexi do třech poloh (zatím jsme spolu u polohy č. 1), protože je potřeba k posunu plexištítku použít nářadí a nejde to jen šup a hotovo... Přístrojovka je pěkně čitelná i při svitu slunce, za tmy pěkně osvětlená.
Při zajíždění motoru jsem byla trošku smutná, že ji skoro vůbec neslyším a čekala jsem co bude, až přejdu do vyšších otáček...a teď je již vše ok...
Nad 6000-7000 otáček a výše je jí už pěkně slyšet - na sériový výfuk si myslím, že je to slušný vzuk.
Na pohled krásná motorka. Od starších typů má trošku ostřejší hrany na přední masce, nádrži, světlometu a blatníku. Přidali dělené sedlo s protiskulovým potahem, modernější zadní světlo z LED diod. Užší rám dovolí dát nohy při zastavfení blíž k sobě, takže se dá dobře došlápnout na zem.
Jediné co se moc nepovedlo (tedy podle mne) jsou zadní blinkry...třepou se jak tykadýlka. Celé to zadní heblo bych nejraději zrušila, protože to kazí, ale slouží to jako blatník, takže zatím to tam ještě mám.

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 11.11.15 v 16:13 9b.

Krásná,at to jezdí Také jsem miloval a preferoval verzi naháče ale situace a důkaz místo slibů mě očarovali

Jenniks
Jenniks napsal 09.07.14 v 14:10

Přestože to není můj šálek- moc krásný stroj! Hezkou sezónu a bez mraků

Lyer
Lyer napsal 29.05.14 v 21:09 10b.

Petrushe
Petrushe napsal 23.02.14 v 19:55 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 21.05.13 v 10:29