Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník MirecekRSV
Vloženo 23.8.2012
Aktualizováno 8.9.2014

Nový svět, užívám si pocitu bezstarostného toulání ne/cestou... dojedu na křižovatku a na jednu stranu prostě jedu. Myslím, že jsem našel kategorii, která mi naprosto vyhovuje. Dokud nebudu moct mít v garáži víc, než jednu motorku, bude to cenduro.

BMW R 1100 GS: k mání nebyla žádná pěkná za rozumný peníz

První dojmy - Na první svezení chybí nějaké koně. Po první delší cestě ale můžu říct, že jich je tam dost a i proti velkým kopcům jde i důsledně naložená obstojně. Méně koní velmi dobře vynahrazuje charakter motoru, zvlášť jeho ochota k podtáčení, která se hodí v terénu.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co nepotřebují závodit.

Doplňky na motorce - Přídavná led světla
Zásuvka 12V
Pružiny Hyperpro, delší zátky do vidlí, delší zadní pružina = delší boční stojan
Podložky pod řidítka
3x kufr Hepco Becker
Navigace Garmin 660

Kladem je to, co mnozí považují za zápor - je stará, jednoduchá, těžká. Dobře se chladí i když se jede krokem. Velká nádrž, malá spotřeba.
Hlavní zápor po první větší cestě je sedlo, nutné přešít. Na to kolik jich jezdí, není moc použitých náhradních dílů.
Moc pěkně se vodí, široká řidítka na silnici vyžadují trošku citu, v terénu jsou ale bezva.
Nyní najeto cca 67tis. Doufám, že do prvního sta žádné větší problémy nepříjdou.

Sete
Sete napsal 17.07.13 v 19:12 10b.

Pěkná Jak tak koukám na obr. č.10, tak by jsi z fleku mohl vyrazit na závody dragsterů

danny3716
danny3716 napsal 17.07.13 v 15:10 10b.

Nádhera

nimmic
nimmic napsal 13.10.12 v 14:09 10b.

krásný kousek jsi pořídil

Tezetka
Tezetka napsal 03.09.12 v 18:08

Pěkná mašina
Přeji pohodu v sedle
Posílám 10-ku

Hugila
Hugila napsal 29.08.12 v 23:36

"Jinej svět, užívám si pocitu bezstarostného toulání ne/cestou... dojedu na křižovatku a na jednu stranu prostě jedu.. "

...o tomhle je Africa:)