Kawasaki Z 1000 (2005)

Vlastník jirka954rr
Vloženo 21.8.2012
Aktualizováno 27.12.2013

Tak vcera sem si dovezl tohoto Zeda... zatim zadny zkusenosti ale po SV prijemna zmena.

První dojmy - Krasa, sila, presnost, zabava... co vic dodat. Motorka ma vzdy co nabidnout a vzdy prijemne prekvapi. Ladene vyfuky ji dodavaji krasny , ojedinely zvuk. Je proste radost jit se projet :-)

Doplňky na motorce - Na Zedovi sem vymenil zrcatka za mini zrcatka. Popravde uvazuji ze zase vratim puvodni Sice jsou ty mini pekny, ale je v nich ... videt
Dale jsem vymenil packy spojky a brzdy za zlate. Stejne tak i rukojeti

Zatim jsem na ni najel ca 100 km. Vykon mi staci, podvozek je dobrej. Jakmile s ni neco najezdim tak napisu vic.

po ca 4.000 km:
Po najeti neco malo pres 4 tisice km nemam co vytknout. Jako jedna z mala mych motorek me jeste porad neomrzela a ani me nezacala nudit. Nemusel jsem resit zadne zavady. Spotreba? Popravde nevim. Ani jednou jsem ji nemeril. Podle oka bych rekl neco malo pres 7na 100. Ale to je ta posledni vec co me zajima. Beru to jako konicek a zabavu takze i kdyby zrala 15 litru tak jezdim stejne dal
Da se nani v pohode cestovat. V kuse jsem dal nejvic asi 300 km. Nejsu z ni vubec rozlamanej. Ani napor vetru neni tak hroznej jak vsichni rikaj.
Kdyz se motor vytoci nad 7 tisic tak se da i pekne zasportovat

SnaApY
SnaApY napsal 10.03.13 v 12:55 10b.

jirka954rr
jirka954rr napsal 28.09.12 v 11:17

Diky chlapi. Spokojenost zatim maximalni

PIT-BULL
PIT-BULL napsal 25.09.12 v 11:27

Super barva,vivat KAWASAKI!!!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 21.09.12 v 21:28

Gratuluji k pekne motorce. Preji spoustu km bez nehod. Vzdy klinem dolu. 10 bodiku udeluji

DemolitionDave
DemolitionDave napsal 21.08.12 v 17:06

Krásný Zed, hodně šťstných km!