Honda XL 600V Transalp (1996)

Vlastník jeepwears
Vloženo 10.8.2012
Aktualizováno 14.6.2014

Tahle Hondicka je po slusnem majiteli, tak ze na ni je vse perfekne udrzovane, je to takovej mazel .. Motorka slape jak ma.

První dojmy - První jízda byla super. Čekal jsem, že moto bude těžké, protože to tak na první pohled vypadá, ale bylo to úplné jinak. Ovládá se perfektně a jak se rozjede všechnu váhu jakoby ztratila. Jde krásně za plynem a dvou válec byl pro mě velký rozdíl po jedno válci, motor jen přede a chová se perfektně v zatáčkách a v terénu. Nevěřil bych, ale dá se sní klopit až dřou stupačky o asfalt. První dojem skvělý.

Honda TransAlp se mi uz dlouho libila, tak sem si ji koupil. Jednak pro to ze je to znamy drzak, ale taky po jizde na nem je to pro me velky rozdil po jedno valci.
Na TransAlpu jsem uz dal jednu mensi dovolenou po ČR a osvedcil se perfektne, jizda prijemna, pohodlna a bez jakych koliv problemu. Na polnackach i v lese si taky poradi, jen mokra trava byla horsi, ale neni to preci zadna kroska.
Tak se budu tesit na dalsi kilaky ujety na nem...zatim jsem moc natsenej a snad mi to vydrzi.

---
Cesty:

5.7. - 8.7. 2012
Výlet na Moravu
Praha -> Hrad Košumberk -> Polička -> Praděd -> Spálov -> Olomouc -> Rožnov p. Radhoštěm -> Olomouc -> Hradec Králové -> Tišice

18.8. - 19.8. 2012

6.9. - 8.9. 2012
ČR Krkonoše - 500km

---

11.11. 2012
Zkouška co Alpík zvládne v terénu.
Projíždění místních polňaček a polí.
Na konec brod (zvládl to perfektně) a hodne rozbahněná a prudká stráň ( to už bylo horší)
Proto jsem se rozhodl na podzim a začátek jara dát enduro drapáky.
Dneska jsem je nazul a těším se na víkend.

Woky
Woky napsal 27.02.13 v 19:55 10b.

Sema
Sema napsal 16.09.12 v 23:10

Pěkný Transalp, ať Ti i nadále dělá radost. Míval jsem ho taky (stejný ročník a barvu).

alpiniště
alpiniště napsal 11.09.12 v 21:34

krásnej alpík v nejhezčí barvě 10 b

radek89
radek89 napsal 11.08.12 v 21:04

asi nezničitelnej stoj

jeepwears
jeepwears napsal 10.08.12 v 22:16

Dekuju mockrat za prani...taky se mi zda jako paradni stroj ...
omlouvam se nevim na co jsem myslel pri vyplnovani, je to 1996, uz je to opravene...bude to tim ze sem ji tam vkladal ve 3 rano
Nevim, mrknu se pak do papiru jak je to psany ale podle me je modra