BMW F 650 GS (2003)

Vlastník Simansky
Vloženo 9.8.2012
Aktualizováno 14.8.2012

Dovožený stroj z It. ale zakoupený v ČR na čistopise. V poměrně dost zachovalém stavu, když pominu ojeté pneu a destičky. Lak v super stavu, čistý motor, krásný zvuk, chytá hned. Prostě super. Najeto 11 600 Km. Bez ABS a vyhřívaných rukojetí.

Motorku mám zatím pár dní, ale i tak musím říct že jsem se při výběru dobře trefil. Maximálně vyhovuje mím požadavků - jízda po silnici - lehčí terén - dálnice jen výjímečně. Suprově se ovládá, výška sedla ideální ( mám sedlo nesnížené moje výška 175cm váha 78kg ) . Posez na sedle při delší jízdě vyhovuje mě i přítelkyni, zatím žádné otlačeniny. Ale uvidíme až po nějakém delším zátahu. Kladně hodnotím možnosti jak přizpůsobit tuhost odpružení. Spotřebu zatím ještě nemám vypozorovanou ale snad to bude do těch 4l snažím se to moc netrápit ale zároveň zase neničit moc pomalou jízdou ). Při vyšších rychlostech se dostavují trochu nepříjemné vibrace ale u jednoválce asi žádné překvapení. Co mě tak trochu štve je umístění baterky a hlučnější řazení 1. rychlostního stupně. Jinak jsem s motorkou zatím spokojený.

14.8. 2012
Spotřeba zatím příjemných 3,6l ale až se přidá bagáž tak asi stoupne.

Simansky
Simansky napsal 14.08.12 v 11:35

JJ. Zatím slouží dobře. Už jsem si zvyk. Spotřeba krásných 3,6l. Ještě musím někde sehnat kufry a bude to dokonalost.

radek89
radek89 napsal 11.08.12 v 21:09

paráda

istonbike
istonbike napsal 09.08.12 v 10:22

Super 1-buch s točící se vrtulí ve znaku do našich podmínek ideál dávám 10b s přáním parádních kilometrů v sedle i stupačkách

uzzy
uzzy napsal 09.08.12 v 09:11

Gratulace je to fest dobrý strojek v terénu dokáže divy na svoji stavbu jezdil sem ji 4 roky.Vybrace ber jako příjemnou masáž.Dávám 10 na začátek a ještě je pohodlná na štreky fest