Honda VTX 1300 (2007)

Vlastník velkypete
Vloženo 25.7.2012
Aktualizováno 10.5.2014

Koupil jsem si včera krásku, nedočkavostí jsem skoro nemohl spát. Nádherná, spousta doplňků, najeto 8.000 mil, přivezená z Californie, zkrátka jako nová. Koupil jsem ji od Přemka Glinze, slíbil jsem, že budu všude chválit. Chválím, oprávněn

První dojmy - Po dvou letech je na první dojmy akorát tak čas. Stručně kámoška. Pohodlná, příjemná pohodová mašinka. Když jsem koupil, říkali starší a zkušenější: Honda, to máš dobrý, budeš jenom jezdit. Zatím to vypadá, že měli pravdu. Zaplať Pán Bůh či generální tajemník, jak komu libo.

Koupil jsem ji teprve včera, ujel jsem asi 350 km, takže moc zkušeností s ní zatím není. Po prvotních problémech, přece jen má přes 3 metráky, což jsem pod sebou nikdy neměl, když nepočítám auta, jsem si to postupně začal užívat. Táhne od spodu, jde za plynem jak kobyla ke žlabu, v zatáčkách velmi příjemná, žádný praní ani přemlouvání. Až si na sebe zvyknem, bude ještě lépe.Z Havířova do Prahy se mnou jel Karbu, jeho Midnight Star 1300 vypadá jako rodná sestra mé Hondy, díky moc kámo, jinak bych to asi nedal tak v poho, jako s Tebou. Fotky přidám časem. Teď musím jen počkat, až úřední šiml zařehtá a regist vozidel bude už konečně fungovat, ale i na převozkách se dá jezdit, na výkon stroje to vliv nemá.
Moc toho nestíhám, ten první rok necelých 1.000 km, vloni to o moc lepší nebylo. Letos to zatím vypadá, hlavně nezakřiknout. Poprvé jsem svezl syna, je mu 13 a dosahne na stupačky, tak ať si zvyká. Měl jsem strach, že puberta nevydrží v klidu sedět, ale omyl. Docela jsme si ty dva dny užili. Zajeli jsme na chalupu a za kámošem. Trošku víc to foukalo, po ránu byla zima, ale jinak super. Už se těším, až bude jezdit na svojí máše a dáme si to někam spolu.

fvp
fvp napsal 15.12.16 v 11:10

Pekny...10b

BaluJarda
BaluJarda napsal 27.03.15 v 13:55 10b.

Hezká Honda ,přeji pohodovou sezonu 2015 a je to za 10

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 14.03.15 v 18:13 10b.

Moc pěkný stroj 10b

pavsa66
pavsa66 napsal 11.03.15 v 19:30 10b.

Hezká strojovna gratulace, přeji spoustu pohodových km

mvacky
mvacky napsal 23.02.15 v 06:46 10b.