Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Boro78
Vloženo 21.7.2012
Aktualizováno 21.11.2015

Zvolil som osvecenu klasiku. Klasika presla velkymi zmenami oproti 600 a 650. Takze klasika len "v uvodzovkach". Je to novy stroj s novym motorom novym podvozkom, tvrdsim pruzenim, sirsim sedlom, nizsou svetlou vyskou a agresivnejsim charakterom.

První dojmy - je dost ina ako xl600v. konkretne zvuk-lepsi, posez-horsi, vykon-lepsi + injection uplne ine na precitenie. Treba si zvyknut

Motorku bych doporučil pro - Pre vsetkych, ktori hladaju spolahlivost a nevadi im rozpoctove prevedenie detailov. Pre motorkarov, ktori chcu jazdit celu sezonu, najazdit mraky km za priatelne servis naklady.

Doplňky na motorce - Skoro vsechny, chybaju vyhrievane hefty, šusplech a zubate stupacky :)

Je to zmena oproti modelom 600 a 650.
Najazdil som uz 10tis za 3 mesiace ´. Cestovna rychlost 120-150 km/h. Chce to turisticke plexi.

renka18
renka18 napsal 13.10.15 v 21:29 10b.

10bodů a neptej se za co . Ať Ti to jezdí a kolama dolů.

Radus88
Radus88 napsal 22.09.15 v 09:08 10b.

Pěkné fotky a slušný stav tachometru.-) dávám 10 b.

tramp57
tramp57 napsal 15.03.15 v 16:08

Pěkná, moc pěkná mašinka, Ať slouží. 10 bodíků

mardock
mardock napsal 16.12.14 v 10:18

Zdar! taky máš pěkný fotky. Jo Gruzie byla úžasná a Arménie taky super. To jsi dojel ještě kousek dál jak my, protože jsem frčel z Tbilisi dolů do Arménie. No a Istanbul to je fakt mazec kór když vjedeš do centra Jel si sám?

Pavel_T
Pavel_T napsal 06.12.14 v 21:40

Pěknej stroj. Sedlám už 4 roky předchůdce, TA650, a jsem taky nadmíru spokojen. Když jsem vybíral moto, zkoušel jsem nové TA700 a V-Stroma a nakonec jsem šel do mírně jetého TA650. Chybu jsem rozhodně neudělal, mám na tachometru skoro 65000km a jen jezdím - nejraději na Balkán - a měním spotřebák. Závady žádné, prostě Honda. Možná chybí šestka, ale dlouhých dálničních přesunů je za rok jen pár a jediná daň je pak vyšší spotřeba. Taky uvažuju o upgradu na BMW, nejspíš 800 GS, ale asi ještě počkám a zůstanu ještě pár tisíc km u nudné Hondy . Hodně km natočených bez poruch a pádů.