ČZ 175/477 (1969)

Vlastník Gotty15
Vloženo 1.7.2012
Aktualizováno 2.8.2015

Velmi dobrá motorka,koupil jsem si jí protože jsem si jí přál a zatim jsem spokojenej.

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky. Měl jsem zkušenosti s kývačkou, ale ne s Čezetkou. Musel jsem jí dát trochu dokupy, poněvadž dlouho stála, ale chytla hned napoprvé a už jsme s ní jeli domů.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil srdcařům, kteří mají rádi české stroje.

Doplňky na motorce - Jako doplněk beru nosič se kterým to vypadá daleko líp :)

Tak zkušenosti s touhle motorkou moc nemám ale zatim po nějakých ujetých kilometrech mi celkem vadí jak se celá třese,ale to je normální at už u Čezet nebo u Jaw.Dodělával jsem na ně blinkry,které se mi na ní v celku libí a vyměnil přední blatník sice nemá stejnou barvu jak motorka,ale musí se nechat nastříkat a pak už to bude jak má být.

V terénu je Čezetka dost dobrá. Vyjela semnou snad uplně všechno. I ve dvou v lese jela pomalu jak na silnici, ale přece jenom je to už babička a ledacos pamatuje.

Naježděno má 23 tisíc km od roku 1969 a nikdy nebyl půlen motor. Až mnou a mým taťkou letos kvuli převodovce, když se mi zahryzl řetěz díky mé liknavosti, než abych vyměnil řetěz a rozetu, tak se musel půlit motor.

Tak jsem jí letos dal novej kabátek . A dal nádrž z novější 488. Mě osobně se to moc líbí a taky to dalo dost práce dát tam tu nádrž, protože novější typ ma jinak úchyty. Když jsem to celý znovu poskládal začala zlobit elektrika, obzvlášť blinkry které jsem si na to dodělával, aby mě nějakej řidič nepřehlídnul když odbočuju. Bude se mi jí těžko prodávat, ale co se dá dělat. Zažil jsem s ní zatim mnoho šťastných kilometrů a taky jsem jí předělal na 125, abych to mohl řídit od 16. Další stroj mám vyhlídnutý BMW tak snad to bude taky motorově tak spolehlivý jako moje Čezetka.

Dolin
Dolin napsal 02.07.12 v 09:51