Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník BornToRide
Vloženo 7.6.2012
Aktualizováno 15.8.2012

orig verze RSV1000R a konečne italka doma ( i když ne uplně ta vysněná ) ta pravá spokojenost bude až bude v garaži Ducati 1199 Panigale

RSV1000R a zase ten akrapovič :)

verze R s přednim i zadnim tlumičem OHLINS,tlumič řízení OHLINS,lehka kola OZ
a nadherná barevná kombinace

zatim to fakt vypada na další povedený kup
žadné stopy po havarii,origo kapoty, a hlavně konečne neskutečne perfektní brzdy(BREMBO)...teda aspon ty předky zadek bud nebrzdi vubec nebo jedu smykem :)

zatim si moc nerozumíme - snad to brzo doladim a na ten 2V si zvyknu

PS - 2V fakt nejede :) ale u tyhle aprilky je to uplně jedno protože je NÁÁÁDHERNÁÁ

BornToRide
BornToRide napsal 26.07.12 v 22:43

ja zapoměl že to má jesště 6tku tech 240kmh/bylo na 5tku...ale stějne jsem moc tlustej a vysokej abych pak zaleh za plexi takže mi to bude muset stačit

enusim2
enusim2 napsal 19.06.12 v 16:55

fakt krasavice!!10b

Mileek
Mileek napsal 19.06.12 v 00:46

jakou máš vzdadu gumu? čím vyšší profil, tím menší rychlost to ukazuje... tacháč je kalibrovaný na 180/55 a 190/50. Pokud máš 190/55 jedeš rychleji, než ukazuje tacho. Já měl na 2006ce dokonce 195/65 a na Slováči v pravé po prvním horizontu jsem se nedostal přes 200km/h. Se 190/50 jsem tam letěl 210km/h a to mi přišlo, že tam jedu pomaleji... tolik asi k těm tacháčům
no a pak taky záleží na převodech a ten creptusovic může taky dělat svoje

yamaharider
yamaharider napsal 13.06.12 v 21:09

R

FiZzeR
FiZzeR napsal 12.06.12 v 16:45

To se u týpka moc neohřála, pamatuju jak jsem nad ní slintal už když byla na inzerci před pár rokama ... a slintal jsem u ní, i když byla na inzerci tentokrát Vypadá nádherně, to se musí nechat. S tou maximálkou je to divný, i moje ludra dala 283 (tacho)
Ať slouží