Derbi Senda SM 50 (2007)

Vlastník David-Motorbike
Vloženo 3.6.2012
Aktualizováno 21.8.2012

Když jí miluješ není co řešit :)

Nejedná se o Derbinku ale je to Generic Trigger 50 SM ale není tady ani jedna :) Motorku jsem si koupil 2.6.2012 zatím jsem maximalně spokojený , ve vysokých otáčkách táhne uplně krásně je velká vůbec nevypadá jako 50-tka .Má vodní chlazení jako jedna z mála 50-tek .Je to moje hračka :) ... Doporučuji určitě všem . Píše to každý ale je to nejlepší 50-tka na trhu :)

Po 5000 km:
Motorku už nějakou dobu mám mám naježděno 5000 km a vše šlape jedíne co jsem musel měnit tak byl řetěz jelikož se mi urval a brzdové destičky . Motrka je v paradním stavu když ji nastartuju bez problemu drží nezdechá . Vždycky než jedu po plným tak ji trošku zahřeju a potom bez problemu nejvíc co jsem na ní jel tak bylo 90km/h ale i to je pěkná rychlost . Motrka má na svou váhu silný motor takže krasně tahne a v lese si taky poradí . Zatím jsem byl na nejdelší projížďce kolem pradědu za den jsem najezdil 400km a v pohodě co 100km jsem ji nechal zchladit a pohodička , pohodlí taky paráda akorát trošku bolí prdel ale když mám dobré kalhoty tak je to vklidu :P :D . Co mám kamoše kteří mají 2-takty jedná se Derbi Senda 50 ,Aprilia RS 125 ,NSR 125 tak všichni co 3000 km zadřou já mám na genericovi odježďěné 5000 km a musím zaklepat že vše šlape. Zatím jsem spokojen doufám že tomu tak bude i nadále :))

Goro-Pohy
Goro-Pohy napsal 07.01.13 v 22:41 10b.

Zajímavá motorka 10b. Ať šlape ! Ale stejně si kup radši Varana

TheFrida
TheFrida napsal 03.06.12 v 22:19

ta přední vidle je šíílená