Derbi Senda SM 50 (2004)

Vloženo 6.4.2009
Aktualizováno 17.10.2010

Dodělávaný 80 kit =)

Jede pěkně,dobrý záběr
S touto moto už jsem toho hodně zažil =) najezdil jsem s ní zatím cca 12 000km.Na jaře,ale půjde už bohužel asi pryč chci něco silnějšího.Když jsem moto koupil tak už tam 80kovej válec nějakej shitovej byl =) po chvili jsem ho zadřel a pořídil kit od Malossi.Určitě rozdíl bylo to znát hned.Ale pak jsem zadřel i ten od Malossi =) nevýhoda tohoto motoru je, že na pístním čepu je klec s jehlama.Po chvilce se klec rozpadla a jehly mi vypadaly do válce.Ale dá se tomu předejít tak, že pístní čep vyskládáte pouze jehlama bez klece a mezi píst-ojnici-pístní čep dáte kalené podložky(nebo podložku když seženete dost tlustou).Po té už válec držel.Pak jsem dokoupil nový karburátor od Dellorta.Rapidní zvýšení zátahu od spoda.O prázdninách jsem měl problém.Moto jsem nevytočil nad 5 000 ot/min.Měl jsem sundaný válec,přenastavený zapalování prostě vše.Nakonec to dělal výfuk(koleno od válce).Tak jsem ho rozřezal a byl totálně ucpanej karbonem.Tak jsem ho vyčistil navíc jsem vyndal ten kornoutek který vlastně vrací výfokové plyny částečně zpět do válce.To byla změna to už si 125 4T na rozjezd nešktá(nějaký motard).Dokázal jsem z 50ky udělat celkem pěknou střelu.A nakonec jsem na tom dělal i BI-XENONový světlomet.Konečně můžu večer ject a vidět =) a hodně to vylepší vzhled =) tak to je asi vše co bych o tom řekl =)

SENDA
SENDA napsal 05.02.11 v 16:01

Ahoj co to máš za výfuk?Myslím značku.

čeplin
čeplin napsal 07.04.09 v 21:33

čau ty máš na chladiči větrák jo ??? ty si ho tam měl nebo sis ho tam dal ???Jinak Derbi

Woozie02
Woozie02 napsal 07.04.09 v 17:18

Ahoj, super senda Keby si chceš pokecať o derbi alebo hľadáš nejaký návod, prípadne si nevieš dať z niečím rady mrkni na fórum http://derbi50.all-up.com/index.htm