Honda CBR 125R (2010)

Vlastník Martin125R
Vloženo 30.5.2012
Aktualizováno 21.4.2013

Honda CBR, koupena zánovní, moje první.
Doplňky - origo držák a plotna na givi, kufr na jednu helmu.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - OK, Pracuje tam pohodovej Petr Dvořák.

První dojmy - U mě to bylo asi takhle. Když začínáš chce to čas, vystihl bych to nejlépe slovem nervozita. Píši to zpětně tak si úplně tu první jízdu až tak moc nevybavuji. První kilometry řešíš jestli jedeš podle zvuku nebo na budík,co ta motorka vlasně chce, soustředíš se na správné řazení, dáváš pozor kde se co kolem děje a moc si neužíváš. S ubíhajícími kilometry se to automatizuje a zjištuješ že máš pohodovou motorku nejede vůbec špatně dopředu, na svůj výkon dobře brzdí a ochodně se umí i pěkně naklopit.

Motorku bych doporučil pro - Určitě super do začátku. Je to nezáludná motorka, není to skutr a navíc nízkorozpočtovka. Dobrá pořizovací cena a dostupnost dílů (doplňků).

Po dlouhém vybírání jsem nakonec vybral CBR. Je to Honda...skvěle vypadá, výborně se ovládá.

Sehnal jsem nějakou dokumentaci tak jsem nám jí tam přidal. Dle papírů mám rok výroby 2010, bohužel jsem k ní nenašel zatím dokumentaci. To se určitě časem podá.

První zkušenost technického rázu co do opravy je s objednávkou nového blinkru. Objednal jsem si ho dle obrazové přílohy u xxx a ejhle on je kratší a má jiný konektor. Místo předního je to zadní na 2009. Zde platí heslo, lepší vidět a pak koupit. Nebo to dát autorizovanému servisu a za drobností tak vytopit balík. Je sice menší ale pasuje. Tak ho tam nechám a s příští várkou dílů co budu potřeboval si objednám ještě jeden.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.04.13 v 20:54 10b.

krásnej černočervený mazlík gratulejšn

TheFrida
TheFrida napsal 30.05.12 v 16:51

nezklame tě, dobrý výběr

trincek
trincek napsal 30.05.12 v 12:55

Nazdar,pěkná červená včelka taky mam cbr,s kama si muzem nekdy vyjet :) jinak za 10b