Honda CBR 600F (1993)

Vlastník Putos
Vloženo 29.5.2012
Aktualizováno 25.4.2016

Vloženo: 06.07.2015, Uskutečněno: 10.02.2012, Zhlédnuto: 4x

Vsechno to zacalo v lednu kdy jsem nasel inzerat na internetu. Vsude snih a priserna zima, idelani cas kupovat motorku na druhe strane republiky. Inzerat vypadal obstojne a skvela cena ve me probudila vizi ze tenhle rok bych mohl poprve vyjet! Vydali jsme se na 300km cestu za brno. Kdyz jsem ji videl tak pocity byli smisene, nevedel jsem o tom skoro nic, ale startovala, vrcela, radila a svitila, tak jsem ji vzal. Na miste kde motorka stala bylo 20cm snehu, takze se nedalo projet. Jen co jsme ji dodavkou privezli a odkurtovali doma, kde byla silnice rozsolena, tak jsem se proste musel na svoji prvni motorce hned projet! No jakej skvelej napad to byl. Rozjel jsem se a pri razeni na dvojku se mi zablokovalo zadni kolo, koukam jak blbec co se deje a ja blbec stojim pravou nohou na brzde misto na stupacce, holt to bylo trochu jine nez jawa na ktere jsem delal autoskolu. Ujel jsem asi 100m a ruce jsem mel zmrzly az hruza, tak zpaky, otocit na snehu, taky vybornej napad, a hura zpatky. Dojel jsem zmrzlej, ale nemohl jsem se stestim prestat usmivat, moje prvni motorka zrovna parkovala do garaze.

• Servis 2015

Aktualne byl vymenen olej a filtr (motul 5100), novy zadni brzdovy kotouc, prelakovni svodu, synchronizace karburatoru, vycisteni KN filtru, opraveni zlomeneho dratu pro spojku a klakson

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 02.07.2015
  • Mensi opravy a dodelavky 2014

Na zacatku 2014 samozrejme udrzba jako olej a filtr (motul 5100), vymenil chladici kapalinu ( motul inugel) domontoval tachometr kvuli STK (sigma 18.12), vymenil svicky (brisk), novou zadni gumu (michelin PR) v prubehu

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 31.12.2014
  • Predelani na street

Prvni sezona prinesla slusne sramy na predni kapotazi. Zacal jsem premyslet co s tim. Moznosti me napadly dve, opravit do puvodniho stavu, coz bylo CBR predelane na masku z fireblade (dve kulata svetla vepredu) nebo pred

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.01.2013