Honda CBR 600F (1993)

Vlastník Putos
Vloženo 29.5.2012
Aktualizováno 25.4.2016

Je to starsi stroj a kazdopadne uz si toho dost prozila, cas se na ni dost poznamenal, ale doufam ze si s ni este dost uziju a bude me dlouho obstastnovat a bavit.

Suzuki GSF 600 Bandit: Hezkej nahac, trochu zklamali recenze na tuhost ramu
Honda CB 600F Hornet: Muj favorit, ten mel by muj. Nakonec jsem rad ze jsem poridil jinak.

První dojmy - Prvni dojmy byla nejistota a asi trochu strach, ale do ruky po par tydnech padla a pak uz to bylo jen lepsi a lepsi.

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnici, blbuvzdorna motorka co odpusti vse a vydrzi i hrube zachazeni.

Doplňky na motorce - Vyhrivane gripy oxford, Scottoiler, Tachometr Sigma 18.12, koncovka vyfuku Hawk, stavitelne CNC packy, zasuvka 12v usb

Je to moje prvni moto vubec, mozna ne prilis strizliva volba, ale menit zatim nebudu. Jako uplny lajk jsem duveroval mnohym pohadkam co mi predchozi majitel rekl, ale asi kazdy se spalil. Motorka je skoro stejne stara jako ja, ale zazila si toho patrne mnohem vice. Ackoli je znacne pomlacena tak jsem si ji zamiloval a urcite ji venuji nejakou peci a dam ji do kupy. Mam ji chvilku a nemam zadne zkusenosti, tak nemohu moc porovnavat. Zatim jsem si akorat vsiml vibraci ve vyssich otackach, sice asi obvykle ale otravne. Dalsi asi celkem klasicka neprijemnost je napinak rozvodu, patrne uz ho mam take na doraz. Vice poznatu asi prijde s casem.

Limiter
Limiter napsal 30.07.13 v 20:12 10b.

starší ročník, ale pořád má čím zaujmout.. a i výkon umí příjemně překvapit tak ať slouží!

Putos
Putos napsal 10.02.13 v 21:19

Tak myslim, ze s pohledem na tuhle motorku si nikdo nepredstavi kupni cenu pres 30 tisic. O rozvodech mame asi trochu rozdilny nazor na udane informace, ale tak dnes uz to beru tak ze se to dalo cekat. Nakonec to nebylo primo rozvodovym retezem, ale napinak byl totalne v haji, proto to chrastilo jen nekdy. O vzhledu nadrze bych se radsi zdrzel komentaru. Nadrz neni nova ale prelakovana. To ze opiskovanim slezla tuna kitu co byla na ty pomackany nadrzi bylo taky docela prekvapko. Je nalakovana na cernou matnou. Bily polepy dopadly spatne a budu s tim muset neco udealat to je fakt, pracuje se na tom. Vibrace tam jsou a ty zrovna neprikladam tomu, ze se s tim rizlo. Spadl jsem s tim to je fakt, ale skoncilo to ulomenym laminatem. Kdyz uz by tam neco bylo po padu, tak nespis z toho padu po kterym se muselo svarovat prave riditko? Ten rozstiplej plast plynu, kvuli kteremu se plyn trochu chytal jsem zrovna kupoval novej. To jsou vsechno veci co by asi normalni motorkar poznal, ja ne a beru to, moje chyba a navic za tu cenu se to opravdu dalo cekat. Po vyctu zkusenosti tady na foru mi ani neprijde divne ze jsi to prodaval tak jak jsi to prodaval, popravde receno mi to ani nejak nevadi. Jedine co nechapu je, ze po tom co jsem objevil tolik sramu skrabancu a nedostatku, ta motorka porad jezdi slusne, zadny cukani kmitani riditek, razeni atd vsechno se mi zda vpohode. Ale stale... malo zkusenosti :)

Vladimirator
Vladimirator napsal 10.02.13 v 09:29 5b.

K těm pohádkám dodej,že si ji koupil za 20t o rozvodech jsem ti říkal,ale ty sis koupil radši novou nádrž,protože má hezčí barvu(je hnusná).A taky to ,že si s tím hnedka prasknul do struhy tak nemluv prosím o vybracích. Jinak ti fandím a někdy napiš.

Putos
Putos napsal 07.06.12 v 20:32

Spis doufam ze opravy budou mit trpelivost semnou :D. Co ji mam, tak kazdej dalsi kilometr jsem z ni vic a vic nadsenej.
Tubu> Ta tvoje vypada skvele, zavidim ti ten lak :)

Tubu
Tubu napsal 07.06.12 v 20:26

Plně tě chápu taky sem se do tej svej zamiloval máš to za 10b a hodně km kolama vždy dolu :)