Honda PCX 125 (2011)

Vlastník IPepa
Vloženo 13.5.2012
Aktualizováno 3.1.2014

nejlepší skutr jaký jsem si mohl vybrat v poměru cena/kvalita!

První dojmy - velice příjemna jízda bez jakýchkoliv vybrací, mimořádně nízká spotřeba (2,1l), ovládání a jízda ve městě je radost, systém start/stop funguje na výbornou a vždy, dostatečně velky prostor pod sedlem

Doplňky na motorce - Kit 164ccm, vačka, pružiny ventilů- yuminashi, variátor malossi, přední kotouč 260mm, přední+zadní tlumiče NCY, výfuk arrow, plexi+polep puig, brzdové páčky, řidítka, závaží řidítek, držák řidítek, držáky páček, víčko brzd. kapaliny, ozdoby př. kola, stupačky spolujezdce, štelovák zadní brzdy, kryt variátoru- bikers

Od prvního svezení mi bylo jasné že je to pravé co potřebuji na mé pojížďky. V dnešní době kdy každy druhý karburátorový skutr zápasí s mizernou kvalitou benzinu je neskutečná výhoda vstřikováni které PCX samozřejmě má. Člověk otočí klíčkem po zime,natátne si čerpadlo a skutr chytne na poprvé! A to je pro mne to nejduležitější..

matti
matti napsal 30.09.14 v 13:16 10b.

Krasavec!! +dobré úpravy

jackm
jackm napsal 03.01.14 v 13:08

PCX je skvělý skútr :) Kolik to jezdí s tou výměnou válce za větší, kolik to žere?

istonbike
istonbike napsal 13.05.12 v 22:27

Jj...tohle je fakt parádní městské vznášedlo taky jsem o něm uvažoval 10b a ať ti na těch Valachach super slouží