MV Agusta Brutale 1090 (2012)

Vlastník Gulf
Vloženo 12.5.2012
Aktualizováno 20.9.2014

Vloženo: 18.08.2012, Uskutečněno: 14.08.2012, Stav tachometru: 1956 km, Zhlédnuto: 23x

V pondělí mi volá kamarád, že Racetrak prodloužil o jeden den ježdění v Mostě. V úterý dopoledne startuji Brutalku a jedu směr Most.
Dálnice nuda. Přejezd dálnice směr Most trochu lepší. Po vjezdu na okruh mě vždy ohromí zvláštní pocit, které toto místo má.
Po domluvě s M. Mulačem / moc děkuji / se mohu zůčastnit odpoledních jízd. Přihlašuji se do pomalejší skupiny. Přeci jenom je to osm let co jsem zde naposledy jel.Ještě byl otevřený retardér. A Brutalka je v konečné fázi zajíždění, takže netočím do plnejch. A nechci se nikomu motat do cesty.
První jízda, pomalu si znovu osahávám okruh.Třetí kolo si už užívám.
Brutalka je neuvěřitelná mašina. Zvládá cestování a na okruhu je jako doma. Nejslabší článek jsem já.
Motor má takovou sílu, že zadní vracák jezdím i na čtyřku, když blbě podřadím.Jedničku a dvojku jsem řadil jen při výjezdu z boxů. Při třetí rundě jsem zajel nejlepší čas 2.05 a kousek. Stojí za houby, ale tím, že jsem nemohl točit do plnejch a moje osmiletá pauza, jsem docela spokojenej.
Racetrak to má perfektně zvládnutý. Každý si najde svoji skupinu. Nikdo se neplete.
Pokud někdo váhá, tak opravdu není proč. I začátečník se nemusí bát, že se někomu bude motat jako při volném ježdění.
Byl to prostě perfektní den. Jen ta cesta zpět stála za houby.

• Jak jsem si odskočil...

Pokaždé, když jedu kolem Motoprestige, tak se tam zastavím. Má rád věci od Dainese. A díky skvělé obsluze neodjíždím nikdy z prázdnou. I před posledním říjnovým víkendem jsem tam zavítal. Byl přede mnou víkend s asi pos

Vloženo: 06.11.2013
    Uskutečněno: 24.10.2013
  • Dál od komína

Po třech měsících co mám Brutalku na mě pořád koukala z tachometru cifra 410 km. pochopil jsem, že kolem komína nezvládnu ani letos první servis. Pátek 3.8 a předpověď na víkend mě přesvědčila vyrazit dál než na dohled

Vloženo: 12.08.2012
    Uskutečněno: 03.08.2012