Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Eyky
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 18.8.2014

Není "velká" ale na něčem začít musíš..

První dojmy - Málem jsem si "flusnul" do přilby. Hold není to jízda na kole. Ani různé podrbávání po hlavě a obličeji nepřichází do úvahy :-D :-D :-D No ale k motorce: Na okouknutí pěkná..Dle roku výroby vzhledově zachovalá. Kouřovej štítek vypadá o trošku lépe než original a není zas tak úplně velký. Má hlavní stojan a velký kufr ladící barvou. Technické věci poznám až za čas. Delší jízda.. Po koupi cca: 200 km. Bez výhrad..

Tak prvních1000km máme za sebou.
Víc než stovkou spolu nejezdíme. S gripem na doraz jsem se přistihl akorát jednou a to mě před sebou po státovce do mírného kopečka „tlačil“ kamion. Jeli jsme něco málo přes stovku.. Zajel jsem za čáru a ubral. Snažím se jezdit tam co kamioňácí nejezdí nebo jen spíš ojediněle, ale úplně se tomu vyhnout nedá. Chápu že je to jejich chleba ale jinak jsou to….
***
Kdybych měl napsat kladné recenze, jenom bych opakoval co už tady bylo mnooohkrát popsáno od ostatních mladších motokolegáčků z Varoušu a tak je raděj jenom potvrdím.
Co se týče záporných věcí tak musím o5 konstatovat že jednu báječnou sezónu se s tím dá užít s naprostým přehledem a další sezónu se prostě uvidí.
Je skvělá.
***
Myslím, že „to“ ještě jednu sezónu spolu vydržíme.
Kakra..Ale jen proto že nejsou chechty
***
Jednu nezanedbatelnou slabinku to přeci jen má. Když člověk neodolá a vyjede na dálnici. Tam už to prostě není to pravé ořechové.
I když, na druhou stranu, České a Slovenská dálnice.. Buď jsem měl štěstí na „slušný provoz“ ale nikdy jsem si tak nějak nepřipadal abych vyloženě překážel.
Neodolám však jednu poznámku z D_jedničky_ ! Všichni zřejmě víte o který úsek se jedná : Autem je to sice nepříjemný, no ale.. S malým Varanem.. Jak na houpacím koni
Přeji všem pohodový závěr sezóny 2014
a a a
šťastnou a spokojenou další sezónu..

PRODÁNO:

Ták a koukej vzorně sloužit novému majiteli_!
a a a já už jenom mohu doufat že se mě povede brzy zaměstnat a po_šetřit na něco silnějšího

matoupetr
matoupetr napsal 02.02.15 v 18:49

pro začátečníka dobrá volba ,je potřeba vyzkoušet víc než jednu motorku,každýmu padne do rukou úplně něco jiného (hlavně ne jednoválec) a na tu první si určitě často vzpomeneš

ladyss
ladyss napsal 23.12.14 v 20:46 10b.

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 19.10.14 v 21:53

lepší je bejt motorkář s malou kubatůrou než bejt motorkář bez motky

Drakis
Drakis napsal 23.09.14 v 10:18

Radši s mrňousem jezdit,než mít postavenou 1200.v garáži a jen se na ní koukat.

peggybundová
peggybundová napsal 23.07.14 v 21:27 10b.

děkuji za komentář a přání, až přestane pršet tak to otestuju, myslím, že to bude ok
no, a na věku a kubatuře nezáleží a navíc, chlapi přece zrajou jako víno, ne? ;)