ČZ 175/477 (1971)

Vlastník DvoracekJiri
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 11.5.2012

Byl to můj sen a také můj první veterán vyšší kubatury do sbírky mé a mého otce.

Začalo to nápadem koupit s tátou Jawu 350/634. Bylo to před velikonocemi a jeli jsme se podívat do Českých Budějovic na Jawu. Bohužel jsme ji nekoupily a smutně odjeli. Druhý den ráno jsem si sedl k aukru a vidím inzerát nějakého pána, že pordává ČZ 175.. v aukci bylo přihozeno kolem 4 tisíc. Pánovi jsem zavolal jestli by nám jí prodal i mimo aukci, pán na to kývl že nám ji za 5500 nechá. Tak jsme se vydali směr Strakonice. Po příjezdu jí pán vyndal, řekl nám že přes 7 let nejela, že ji koupil po prvním majiteli a měl ji jen tak. Nakonec nám k ní přidal plný přívěs náhradních dílů a slevil na 5000. Na motorce je sice hodně práce, ale motorově je 100%. Na burze už jsem na ní koupil mnoho věcí, ale renovaci zatím musím odložit kvůli renovaci jiné motorky (nechci mít X motorek rozebraných) Večer přidám fotografie a soupisku nových dílů!!

MimoCZ
MimoCZ napsal 11.05.12 v 21:42

Gratuluju a těším se na fotky. Doufám, že moje 477 taky brzo vyjede. Bohužel stejně jako ty nejříve musím doskládat jiného veteránka