Yamaha MT-01 (2008)

Vlastník nofate81
Vloženo 10.5.2012
Aktualizováno 15.8.2013

Nenechává mě v klidu stále mě žene kupředu lokomotiva moje

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Motospeed před Budějovicema--špatný nedali mi po prodeji servisku i když to slíbili a zatajili jednu vadu,hmmm vlasně dvě

První dojmy - Je to prostě jedinečná lokomotiva a padla jelikož jsem věděl do čeho jdu

Motorku bych doporučil pro - Tohle je už pro lidi co vedí co chctějí a umí se k motorce chovat to není žádný prdítko ale sakra ukrutnej motor a le krásnej a silnej jde za plynem jako prase-takže jezdit se musí s rozumem opravdu to není motorka pro každého

Doplňky na motorce - dokoupil jsem velkej kufr na dve helmy a držák na kufr

Je to opradu super lokomotiva nežli jsem ji koupil přečetl jsem si tu všechny Mtéčkáře a valná většina z nich má v někteých věcech k témo motce pravdu. Např. že tady už se musí přamýšlet kde do jaké zatáčky přidat nebo raději ubrat vzhledem k její váze a hlavně síle motoru. Mám ji teprve mesíc tak se zžíváme ale horké chvilky už taky byli když vám nějaké p..a nedá na kruháči přednost. Jinak ja sedla asi jako každej pincka jawku a pak Kawu VN 750 pak i Kawu VN 1500 clasic tourera dál to byla Honda 700 NTV Deavile a pře MT-01 jsem měj mazlíka Yamahu BT 1100 Bulldog byl to krasavec. Ale Mtéčko je žihadlo jen mě mrzí že v nískejch se ji moc nechce že moc škube to BTéčko tam jsem dal za 5 ve Varech a v Plzni nebo Praze vyřadil tady ne MTéčko je sportovec a co jsem sám zjistil miluje zatáčky a čím víc tím líp. Zatím ji mám tedy jen necelý mesíc ale 2tic. km už jsou za námi uspěšně. Zatím asi vše ale časem přidám

Tak už jen přidávám smutnou zprávičku--Mtéčko šlo do světa koupil si ji odemne pán z Brna tak a začína truchlení snad ne dlouhý

takže moto jsem prodal sympaťákovi a jeho manželce do Brna ale byl jsem silnej neuronil jsem slzu...ted už jen garage zeje prázdnotou

Tweety1978
Tweety1978 napsal 10.11.12 v 16:48 10b.

Pěkná dávám ti 10b .

JARIS72