Yuki SM 200 (2007)

Vlastník AJ Rimmer
Vloženo 1.5.2007
Aktualizováno 2.8.2011

Po dlouhém rozhodování jsem šáhnul po této čínské krásce. Výkon je tak akorát na poblbnutí ve městech, na okreskách a polních cestách nebo na dojíždění do práce. Zatím žádné povolené a odpadlé části. Úpravy jen kosmetické, zatím...

Zkušenosti: Tak jsem se rozhodl připsat nějaké zkušenosti,...myslím s Yuki: Mam najeto skoro 3000, vše drží jak má. Na asi 2500 jsem natahoval řetěz a měnil olej (moc jsem ji nešetřil). Jako zásadní, leč odstranitelnou závadu vidím kvalitu pneu...je to hrůza. Na suchu OK, ale stačí trošičku kápnout a pak je to na ho..., motor bez problémů, asi bych uvítal i trošku tvrdší nastavení podvozku, ale to je dost individualní.

Po roce : Nadšení trošku opadlo, ale je to hlavně tím, že pokukuju po něčem silnějším...Yuki stále drží a největší problém vidím asi v elektrice, ty diody vzaduvypadají dobře, ale jakmile tamzateče je s nima konec..vyřešeno montáží světla s TRka (žárovka víc vydrží a stojí jenpár kaček. Také jsem pozimě měnil pár šroubků, povrchová úprava je děs,svody vepředuvykazují korozi, ale to jsem čekal.Motor teď točím nahoře a zdá se, že mu to moc nevadí, dá se s tím v pohocestovat 90 km/h, víc už je totrošku nebezpečné, myslím.

Cesty: Jen tak po okolí...a hlavně do práce a z práce (dobrá spotřeba)

Další info: Japonský licenční motor a karbec mikuni jsou OK, stejně jako odpružení. Tvrdé plasty po pádu určitě zemřou. Startér bez problémů. Klasické čínské vady zatím žádné...myslím, že za pár let už se těmhle rejžím nikdo smát nebude.

Také mi občas vadí slabší manévrovatelnost na místě, ale žít se s tím dá.

Bylo to docela fajn a teď dělá snad radost někomu jinému.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:18

ty blastry se mi líbej
ale i celá motorka je krásná máš to odeme za 10b.

klemetr
klemetr napsal 05.09.10 v 14:54

čau heled prosimte kolik je jeji max.rychlost četl jsem plno recenzí a všude se udává 100km/h takže nevim...díky za odpověd

smazany26141
smazany26141 napsal 04.10.07 v 18:21

Čus tak čoveče když se do ní opřeš tak rám stojí za hovno Na normální ježdění jo ale je i tak dost měkkej a celkem to při 120 v zatáčce vlní takže tě to nutí ubrat plyn.Přez zimu si to hodím do rámu z Cagivy aby bylo kvalita a dám do zadu kotouč...Nechceš náhodou rám na Yukinu?

smazany39449
smazany39449 napsal 26.07.07 v 22:46

podle me 17 koni na zacatek staci,ale to je ciste muj nazor ..jinak yuki se aspon trosku predvedla,co se aspon desingu tyce

napsal 10.07.07 v 08:47

Zdravim, tiez mam Yuki 200 SM a co mi na nej dost vadi je, ze sa s nou zle zataca.. Neni sance sa na ceste otocit na prvy krat, musim vzdy cuvnut dozadu a az potom... Strasne slabo sa da zatocit s volantom!!!! ale inac rozbeh ma slusny