Yamaha XVZ 1300 Royal Star Venture (2007)

Vlastník Rastystyl
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 7.10.2017

Venturka je pro mě jednou z nejkrásnějších motorek na světě a ta moje byla vyšperkovaná už od Horáce. Jediné, co tomuto stroji trochu chybí, je zpátečka, ale s tím se dá naučit žít. Alespoň musím více přemýšlet, kam jet a kam ne.

První dojmy - První kilometry velký respekt, ale dnes bez problémů i po městě.

Motorku bych doporučil pro - Měřím 169 (!) cm a nemám s tím problém, takže vodit tuhle mašinu může každý, kdo má trochu sílu, ale zároveň cit a kdo dosáhne na zem.

Doplňky na motorce - Výbava: tempomat s pamětí, rádio s MP3, 4 reproduktory, pal. PC, vysílačka, imobilizér, USB, alarm na DO zn. "Scorpio" - snímání okolního pohybu a funkce vypnutí motoru na dálku do 800 m, přídavná světla - přední rampa, vzadu pozičky, 3x brzdové, 2 mlhovky, RGB barevné podsvícení motoru s rádiovým DO, chromové doplňky v ceně 125.000,- Kč (!) - přední rampa, rámy bočních kufrů, rám před. blatníku, nosič na zadním kufru, předstupačky, KN filtry s chromovými víky, chromové stupačky přední i zadní, chromové podsedlové kryty, chromové kryty zadních stupaček, drobné chrom. doplňky (sytič, kryt nádržky spojky, kryt nádržky přední i zadní brzdy, kryt na nádrži, kryty uchycení nádrže, kryty karburátorů, kryty motoru, kryt převodovky, řadící páka, brzdový pedál, kryt brzdičů, kryt osy předních tlumičů, štítky světlometů a blikačů), teploměr oleje, opěrka řidiče s kabelkou pro spolujezdce, navigace s FM vysílačem - možnost pouštět hudbu z navigace do reproduktorů nebo do přilby, orig. tašky do kufrů + taška na zadní nosič, kožený pás na nádrži s dokladovkou, kompresor. trumpeta, držáky vlajek, třásně, chlasták, domeček s přepínačí na brzd. nádržce

Povalečství Venture šťastně třásní jeho píseň níže, když já usedám do kůže, protože transporty mi elegantně podél Severní Karolíny nádherné Blue Ridge Parkway zpívá, orámovaný stromy, jejichž zeleně je smísili s teplou, zemité tóny listů tmavnutí jako na podzim se uzavírá na téměř kilometr vysoká škála barev a tónů...

Jsem na koni v minulosti více stromů za jednu minutu, než jsem vidět v jižní Kalifornii v roce. Elegantní Palivová nádrž a chromy kolem je bohatá barva - odráží pohyblivé obrázky na okolní barevné listí zpět na jezdce, palubky občas přelétat meandrující silnici u Mt. Pisgah v jemnými tahy.

My držák pro den, kdy je všichni nový Royalstar Star 1300 , big funkce křižníku z hvězdných motocykly, které stojí méně než většina lidí by se dalo očekávat. Obsazení dlouhý pohled přes velkorysé úbočí štítu XVZ 1300, všímat si jeho vynikající fit, provedení a elegantní styl, to láska jest na první posez ...

Rastystyl
Rastystyl napsal 27.08.21 v 10:03

Mamanek napsal: "Tato Venturka se vrátila zpět přes Tábor do Libereckého kraje a je stále moc krásná."

Jsem rád, že Venturka stále žije a je pořád krásná.

mamanek97
mamanek97 napsal 26.08.21 v 15:31

benďa135
benďa135 napsal 16.08.16 v 17:31 10b.

opravdu pekny kousek

pavsa66
pavsa66 napsal 03.03.15 v 21:29 10b.

Nádhera,gratulace a pohodu v sedle,

Bicman
Bicman napsal 09.03.14 v 19:05 10b.

No, vidím že mám co dohánět Ale koupil jsem ji teprve před dvěma dny a je na ní spoustu práce než se bude aspoň trošku podobat té tvojí. Dávám 10b, jinak to nejde