Suzuki GSF 650S Bandit (2010)

Vlastník dexcz
Vloženo 26.4.2012
Aktualizováno 26.1.2013

Suzuki Bandit GSF650SA L0, šedá metalíza, ABS, alarm... moje první pořádná motorka.

Honda CB 600S Hornet: důvod neuveden
Suzuki SV 650S: důvod neuveden
Yamaha XJ6 Diversion: důvod neuveden

První dojmy - docela těžká, chvilku trvalo si zvyknout kde bere spojka ukazatel zařazené rychosti jako standard nemá chybu

Doplňky na motorce - držák na kufry Givi Monokey (a k tomu E52 Maxia)
padací rám Givi

domů jsem si ji přivezl 10.března 2012, při koupi měla najeto 2300mil (cca 3700km) a jsem už třetí majitel (což bylo trochu zklamání), ale to nic nemění na tom, že je to moje láska a doufám že ještě dlouho bude. Hodně dlouho sem toužil po Banditovi, tak sem si musel udělat radost, když už sem si to konečně mohl dovolit :)
Je to docela macek, ale to já taky, takže ke mě pasuje a nevypadám na ní jak vosa na bonbóně :)

Nová tady stojí 6250 liber, já ji koupil bez pár dnů přesně 12 měsíců od první registrace, navíc s alarmem (325 GBP) a roční silniční daní (75 GBP) za 4300 liber, takže bych řek, že sem to vychytal solidně.

Od standardu má navíc alarm s pohybovým senzorem a Datatag, což znamená, že má v sobě poschovávaných několik transpondérů, UV značení, mikrotečky na různých částech těla a tak... prostě kvůli bezpečnosti, aby mi to nikdo neukradl :)

Brzo nejspíš ještě přijde nějakej padací rám a možná ještě hugger na zadní kolo, to až zase něco málo našetřím :)

Po ročním servisu už je všechno tak jak má být, novej olej ve správným množství, promazanej řetěz, poutahovaný nějaký šroubky atd. a po předchozích majitelích už zůstal jen počet najetých mil/km.

zatím sem s ní najezdil jen nějakejch 800km, ale to samozřejmně brzo napravím

28/5/2012 - tak těsně před prolomením hranice 1000 mil (1600km) už sme si na sebe taknějak zvykli a už je to opravdu o užívání si jízdy a to nemá chybu, hlavně mimo dálnici... Wales je moc hezký místo na pěknou projížďku

8/9/2012 - tak překročena hranice 3000 mil (4800km), převážně naježděno po Walesu, protože tam ty silnice opravdu nemají chybu

23/12/2012 - tak poslední vyjížďka... rok 2012 uzavřen nájezdem 4149mil (cca 6640km)

dexcz
dexcz napsal 06.05.12 v 19:20

dík moc všem, je to po dlouhé době splněnej sen

Baca42
Baca42 napsal 28.04.12 v 23:49