KTM 250 SX (1997)

Vlastník Jura46x
Vloženo 24.4.2012
Aktualizováno 24.4.2012

Motorku jsem koupil pod doměním, že je to 1998/99 bohužel se ukázalo, že je trošku starší.

Nevím přesný rok téhle moto, v databázi mají všude jen od r. 1998. Jezdila mě cca 3 hodiny. Poté se mi propálil píst. V mašině byla narvaná druhá svíčka, která tam neměla co dělat, takže si myslím, že to bylo tím. Koupil jsem ji jako mezikus, mezi silnější silnicou, abych si zkrátil čekání. Celá byla zpiplaná, aby chvilku jezdila.

Válec už měl ovalitu, takže byl potřeba udělat i nikasil, byla otázka času, kdy se píst rozletí. Kořeň co ji měl předemnou o tem věděl, jejokoš měl válec v KTM, kde ho 100% měřili. Mašinu jsem prodal s tím, že jsem dalšímu majtelovi všechno tady toto popsal a prodal v rozloženým stavu, aby všechno viděl. Tolik ke slavné KTM

Jura46x
Jura46x napsal 30.04.12 v 06:59

Jo, to buď rád. Taky to nechápu, některý lidi si říkají motorkáři neprávem. Ještě že mám svědomí čistý. Takový lidi, co do teho rýpou samy a hovno temu rozumijou jsou neštěstí..

MaKeC125
MaKeC125 napsal 24.04.12 v 20:33

Když ji borec prodával tak já se nani zrovna koukal, že bych ji vzal. Ještě že jsem to neudělal.