Yuki CSR 250 (2012)

Vlastník jiřík01
Vloženo 6.4.2012
Aktualizováno 26.12.2012

Je to moje první motorka a jsem absolutně spokojenej sice tet po prví sezoně se už poohlížím po něčem silnějším ale rozhodl jsem že ještě to s ní rok vydržím

První dojmy - Motorku jsem si přivezl jako novou z Průhonic na konci března 2012. Nejdřív jsem byl v rozpacích, když jsem jí zajížděl zdála se mi ucukaná a prvních 1000km když jsem musel jet maximálně 70 bylo nekonečných ale vydržel jsem a vyplatilo se mi to :-) . Nyní se mi zdá že motorka jede stále líp a líp. Jede krásně na pohodičku lochtat plyn a nebo jí vytáčet a užívat si sportovní jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Lidi kteří začínají jezdit nebo dlouho nejezdily.

Doplňky na motorce - Plexi štítek proti větru.

No zkrádka, motorka se stala takřka členem rodiny. Zažil jsem s ní mnoho jízd které měli nějaký účel ale hlavně jsem se projížděl pro zábavu. Se spotřebou okolo tří litříků to šlo samo. Před každým víkendem jsem natankoval plnou a vydal se do víru provozu. Motorka mě nikdy nenechala ve štychu jediný větší problém jsou praskající plasty. Takže zhruba každých 500 km lepím. Používám klasickou tavnou pistoli a vesele zpravuju. Na jaře hodlám veškeré plasty reklamovat na prohlídce po 5000 kilometrech myslím si že by neměl s tím být problém. Ve 3000 jsem udělal takovou menčí úpravu na výfukovém svodu, no prostě jsem vyměnil tlumič za dvě trubky. A výsledek... ze spokojeného vrnění se stalo brutální vrnění . Já jsem byl spokojen jelikož slyším motorku i za jízdy a naplno si toho užívám. Navíc se maximálka zvedla ze 125 na 135 po rovince. Ale nerad jí takhle vytáčím jelikož ta motorka na to není stavěná, člověk pak dostává ukrutný vybrace a motoru to taky zrovna neprosívá. Ideální je ta cestovní rychlost okolo 100-105 km/h to se člověk jen tak veze a kochá se.

Tuto motorku bych doporučil každýmu začínajícímu motorkáři který si pořídí řidiřák skupiny -A- bez předchozích zkušeností. Motorka je příjemná s dostatečným výkonem na cestování po republice s luxusní spotřebou na míru pro studenty a váha která se pohybuje okolo 170 kilogramů se může zdát velká na dvěstěpadesátku ale když pak chce jezdec přesedlat na něco silnějšího dejme tomu na nějaké pětikilo nebo šestset padinu tak nebude tahat motorku o moc těžší takže nebude nijak nepříjemně překvapen a já se svími 71 kilogramy motorku celkem dobře kočíruju není problem jí někam do tlačit nebo jinak manipulovat. Myslím si že bych ani neměl moc velký problém jí zvednout ze země kdybych jí položil ale samozřejmě doufám že se nic takového nestane.

CSR je vhodné pro každého potenciálního zájemce, je to prostě správnej stroj za málo peněz

orlosus87
orlosus87 napsal 07.07.13 v 21:26

Ahoj můžu se zeptat jak se otevírá?

Roman_78
Roman_78 napsal 21.06.12 v 08:11