Jawa 50/21 Pionýr (1970)

Vlastník Martaffon
Vloženo 31.3.2012
Aktualizováno 31.3.2012

Můj první pionýr, narozen jako jawa 20.

Vše začalo v březnu 2009 kdy byl osvobozen z hromady bordelu na zahradě mého strejdy. V červenci téhož roku se mi ho podařilo rozdejchat, sice vypadal, že se každou chvíli rozsype, ale hlavně že jel, na první jízdy s tímto pincekm nikdy nezapomenu .
V lednu 2010 jsem začal s renovací a musel jsem se rozhodnout, zda z 20 částečně přestavěné na 21 udělám 21 nebo uvedu do původního stavu, nakonec zvítězila podoba 21. Renovace byla dokončena v září. Zbývalo sehnat papíry, ty mi byly slíbeny od jednoho prašivce, čekal jsem do dubna 2011 kdy mi došla trpělivost a koupil jsem papíry přez inzerát.
Od té doby jsem si udělal pár výletů po ČR, nejdál mě pincek dovezl na německý Fichtelberg. Už se těším na letošní léto, kdy zase někam vyrazíme snad letos vyjde Itálie

suzukiRS
suzukiRS napsal 15.10.17 v 22:03

Číslo barvy??

Adledal
Adledal napsal 27.09.15 v 08:56 10b.

Dobrý den mohu se zeptat jaký číslo barvy jste použil.

Martaffon
Martaffon napsal 24.10.12 v 15:15

díky

Endy
Endy napsal 23.10.12 v 22:04

Klobouk dolů před tím, jak Ti pincek frčí, i před nasazením, s jakým jsi absolvoval sobotní Jawajízdu!

Martaffon
Martaffon napsal 06.04.12 v 22:17

O Itálii jsem se pokoušel loni, dojel jsem asi 50 km za dunaj a radši jsem to druhej den otočil. Nabalil jsem si věcí jak ženská, takže jsem byl prostě moc těžkej příště musím být chytřejší