Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník ondraaa
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 5.8.2012

Po dvou Kawasaki Z750 velká změna v podobě Hondy CBR 1000 RR Fireblade v nádherný HRC Replice.

Motorka dovezená z Itálie po prvním majiteli, v naprosto bezchybném stavu nové motorky se servisní knihou a najetými 11 500 km. HRC Replika je nádherná, zvláště na sluníčku, když se rozsvítí perleťový lak. Sezóna 2012 bude naše první, tak uvidíme jak nám to půjde a jak si zvyknu na naprosto jiný posez než byl u Kawasaki.
Více info dodám až něco najezdím...

Tak už jsme spolu najezdili skoro 1000 km, motorka šlape jako hodinky. Zátah motoru je nádherně lineární bez žádnejch kopanců nebo propadů ve výkonu. Není problém to lechtat okolo 3tis otáček, motorka necuká a při přidání plynu okamžitě vystřelí vpřed. Musim pochválit brzdy, oproti předchozí Kawě to konečně brzdí. Co se týče samotný jízdy, na dobrym povrchu je to paráda, motorka je lehká a obratná ale jakmile se jede po rozbitym asfaltu tak je to utrpení, protože všechny vibrace z nerovností mi jdou do rukou...

Butula
Butula napsal 22.12.20 v 17:37

ahoj, nádherná mašina 10/10. Nezvažuješ prodej ?

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 14.04.15 v 21:04 10b.

Nádherná .Tyhle fotky: západ slunce, krásný asfalt,super lak. Libová Hondička za 10b.

.martin.sv.
.martin.sv. napsal 14.04.14 v 22:08

naprosto úžasná

Lubos92
Lubos92 napsal 28.02.14 v 21:33

Pěkná .

Cook
Cook napsal 25.01.13 v 23:40 10b.

krasavice