Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Romário.CBR
Vloženo 25.3.2012
Aktualizováno 18.1.2021

Fároš, bílej, mazel prostě. Když jsem ho poprvé viděl, bylo to jasný. Láska na první pohled. Pův. majitel si ho vymazlil a ten zvuk, to je konec, prostě. Tak se těším na letošní sezonu.

První dojmy - prostě pecka

Zkušeností zatím pomálu, bo jsem najel cca 700km, ale už teď vím, že si budeme rozumět. Ovladatelnost za jedna, zrychlení paráda a to jsem zatím opatrný a raději jezdím s respektem. Posez je taky docela v poho na supersporta. Měl jsem obavy, jak se pri skoro 190cm na to poskládám, ale je to celkem ok. Uvidím, jak delší trasy, chceme v léte nějaký delsí trip, tak pak písnu. Zatím bolejí trošku zápěstí, ale to je jen o zvyku, musím opustit tu zimní lenost a zase se začít hýbat .
Jináč co je na tom hodně best je ten kotel zvuk, fakt pěknej, je to mazec. Myslím, že jen hluchej se neotočí
Vzhledově je taky pěkně sladěnej, nemám k tomu co dodat, jen doplním ukazatel zař. rychlosti, bo tam furt, jak lama cpu 6tku a ona tam už dávno je . Taky dohodím xenon, bo ta žlutě svítíci origo žárovka se k tý perlěťový motce fakt moc nehodí.
Spotřeba taky good, je to určo hodně o stylu a plynu, jezdím rychlou cestovní, takovou...takže 6,0 l/100km, pěkný.
Takže jsem mazlíka trošku představil a uvedl mezi Vás všecky, tak uz jen hodně zážitků a km bez problému Vám všem i mému fárošovi. HUA

Romário.CBR
Romário.CBR napsal 03.11.15 v 19:53

dík

mandoska71
mandoska71 napsal 03.11.15 v 09:45

Kráska já dávám 12b z deseti.První dojem ,,proč tam máš mou motku .

Romário.CBR
Romário.CBR napsal 16.04.15 v 20:59

díky

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 14.04.15 v 21:18 10b.

Hezká jak nevěsta.Tak ať vám to klape. 10b.

Bladebiker
Bladebiker napsal 02.05.14 v 20:37 10b.

Nebezpečně pěkná