Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Silvano
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 27.6.2016

Věrná, mrštná holka, nastříkaná na modro, s modře podsvětlenou kapotáží.

Suzuki GSX-R 600: designově mě zaujalá víc kawa a koncovka výfuku pod prdelí byla třešnička na dortu

První dojmy - moje první silná motorka, první dva dny jsem při zatáhnutí za plyn viděl zužování zorného pole - mazec pocit

Motorku bych doporučil pro - především pro toho, kdo má v blízkosti bydliště silnice na kterých se dá jezdit se supersportem

Doplňky na motorce - laděný výfuk RP tunning

Motor naprosto bezproblémový, řízení a geometrie taktéž. Ve vysokých otáčkách jede nádherně, ale chtělo by to trochu víc krouťáku v nižších. Jedinou výtku co můžu mít je, že mi nefunguje signalizace neutrálu a vestavěné stopky, ale jelikož jsem se ještě nedostal k tomu abych ji rozebral, nemůžu říct jestli to není například jen vypadenej drátek. Co je škoda že pokud si někdo chce pořídit padáky, musí upravit kapotáž..

Po třech sezonách šla holka z domu. Hlavním důvodem prodeje bylo že v okolí bydliště mám cesty na kterých se nedala motorka pořádně využít a na vyhlídkové delší cesty supersporty prostě nejsou. Na motorce jsem se suprově vyblbnul v rychlostech přes 200, ale už mě začalo lákat něco trochu jinýho.

WhiteS
WhiteS napsal 12.03.12 v 16:54

Dokonalost - o její mladší sestřičce jsem také vážně uvažoval . Nemám, co bych dodal - jasných 10 bodů - bez debat . Jen krásné zážitky v sedle, slunnou sezónu 2012 a vždy pohodový návrat domů , Whites

smartin1
smartin1 napsal 12.03.12 v 13:12

Modrá je dobrá 10sítka je tam LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

alduch
alduch napsal 12.03.12 v 09:08

Pekna!! At se vzdy vejdes!!!

Nekvik
Nekvik napsal 12.03.12 v 01:31

Krásná a moc pěkný fotky, taky bych takový potřeboval..

Deadliness
Deadliness napsal 11.03.12 v 23:25