Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2004)

Vlastník pepinow
Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 8.6.2012

hayabusa 04 limited dovoz na prestavbu

po rade motocyklu jsem se rozhodl trochu vykrocit z rady a koupit neco za dobry dukaty co si udelam podle sebe,rozhodl jsem se pro hayabusu protoze jsem ji uz tenkat mel a zdala se me jako nejlepsi volba uz jen diky jeji minulosti,bezvadnymu motoru a docela prijatelne cene,zatim ji nemam dodelanou ale behem dvou mesicu uz snad vyjedu,typickej zaklad jsem chtel zachovat a mozna jen trochu upravit,busa musi jit poznat uz z dalky takze jsem se zameril na zadni cast kterou jeste nemam hotovou a bude z gsxr1000 k6,na busu mela prijit aji prodlozena kyvka ktera me bohuzel v tom nejvetsim zapalu nedosla a pak jsem se rozhodl zanechat orig kyvku,jinak typicke doplnky,sfrezovane plexi,upravene brzdice,kratke titax packy,padaky,padyky v oskach,hodne rozlestenych dilu,upravene vyfuky ktere jeste resim no a ta nejdulezitejsi vec,podsedlovka ktera zmeni celkovej dojem mohutnosti,behem mesice se pistim jeste do prevodu a snad se zadari a budu moct vlozit fotky jiz hotovyho dila. tak nejaky foto sokola jsem pridal,myslim ze to nevypada az tak strasidelne ale par drobnosti by to mozna jeste sneslo,na konec jsem zvolil dat na moto dva vyfuky aby se trochu vyrovnala mohutnost predku se zadkem stroje,vozim se na ni o minuleho patku a po dlouhe dobe jezdeni na nahaci se nemuzu s tou kapotou domluvit,motor jede ukrutne,myslel jsem ze bude mit trochu pristrihly kridla oproti modelu 99 co jsem mel tenkrat ale nic sem nepocitil,vykon absolutne neviuzitelnej,z ladaku jde neuveritelnej randal az je to neprijemny,presnej podvozek,predni brzdy bych nedal ani na stadiona ale vsechno nemuze byt dokonaly.

pepinow
pepinow napsal 22.12.12 v 22:15

diky lidi,bohuzel busu jsem uz poslal jinymu zenichovi,neco sem odjezdil a jak sem zacal citit mezi zubama kuru od stromu tak jsem ji prodal ,cca pul roku se rejpu ve farosovi,komplet predelanej tak snad se vam bude libit,behem mesice ho dodelam a lupnu sem

rybíz5
rybíz5 napsal 22.12.12 v 19:29 10b.

Pepíno,ta Busa je krásnej kousek Fakt nádhera

vavřapovič
vavřapovič napsal 25.10.12 v 15:20 10b.

SUPER

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 24.10.12 v 20:58 10b.

Kůůrva hoď video jak ta kurva mlaská

harly27
harly27 napsal 10.06.12 v 21:23